(Fot. Michał Biel/MMARocks.pl) Jan Błachowicz przed walką z Aleksandrem Gustafssonem na UFC w Hamburgu.

Przepraszamy za problemy z ostrością.

91 KOMENTARZE

 1. Przepraszamy za problemy z ostrością.

  Jak przez jakiś czas nie jadłem mięsa też mi się w oczach je**** :werdum:

 2. Janeczku wierzę w to razem z Tobą!

  Janek chyba po prostu zmienił taktykę, co by się nie działo to idzie w brawl. Za przegraną po kalkulacji można szybciej wylecieć niż za przegraną w mocnej bitce. Więc jak już ma przegrać to chociaż będą fajerwerki. Z Pokrajcem się udało, z Gusem będzie niesamowicie trudno.

  Dominik na galę pojechał za hajs ESC a wywiadziki i tak na mmarocks. Dobrze wykminione 😀 @defthomas :KotKapitalista:

 3. Jak porównuje ten wywiad do jednego z wywiadów przed walką z Coreyem to gołym okiem widać różnice na plus. Wtedy Janek siedział przygaszony, zgarbiony, a teraz wydaje sie być pewny siebie wiec psychicznie jest mocniejszy, mam nadzieje, że fizycznie też.

 4. Jak porównuje ten wywiad do jednego z wywiadów przed walką z Coreyem to gołym okiem widać różnice na plus. Wtedy Janek siedział przygaszony, zgarbiony, a teraz wydaje sie być pewny siebie wiec psychicznie jest mocniejszy, mam nadzieje, że fizycznie też.

  Tym razem jest skazany na pożarcie i dlatego ma mniej presji na sobie.

 5. Jak porównuje ten wywiad do jednego z wywiadów przed walką z Coreyem to gołym okiem widać różnice na plus. Wtedy Janek siedział przygaszony, zgarbiony, a teraz wydaje sie być pewny siebie wiec psychicznie jest mocniejszy, mam nadzieje, że fizycznie też.

  Ubrałem go w strój Wiedźmina i od razu wróciła pewność siebie :mamed:

 6. CO BĘDZIE TO BĘDZIE. Żaden Polak chyba nie walczył z takim kozakiem jak Guss

  Krzysztof Kułak walczył z Gustafssonem 😉

 7. Krzysztof Kułak walczył z Gustafssonem 😉

  Ale to był "tamten" Gustafsson teraz jest "ten" Gustafsson.

 8. Z każdym kolejnym materiałem/wywiadem zbliżając się do walki człowiek coraz bardziej wierzy, że może się udać. Jakby Janek urwał głowę Szwedowi w pierwszej rundzie to byłby przełomowy moment dla polskiego MMA.

 9. Dobrze Jano wygląda – stylówa, luz, zdrowa pewność siebie. Jak zwykle za Jankiem całym sercem !

 10. po raz kolejny zaznaczam swoją chęć zostania pocieszycielem panny johansson po gali…..

  jak janek wcześniej zrobi swoje.

 11. Powiem szczerze, że ten wywiad trochę mnie przeraził.. stanowisko Janka jest zbyt kolorowe. Nikt walcząc z Gussem nie może obstawiać KO w I rundzie choć oczywiście wiara w siebie to podstawa, wiem..ale mam fatalne przeczucia choć sercem zawsze jestem z Błachowiczem!

  Musi pójść jak Prachnio, kopy na gębę, presja i nieco zadymy..

 12. Powiem szczerze, że ten wywiad trochę mnie przeraził.. stanowisko Janka jest zbyt kolorowe. Nikt walcząc z Gussem nie może obstawiać KO w I rundzie choć oczywiście wiara w siebie to podstawa, wiem..ale mam fatalne przeczucia choć sercem zawsze jestem z Błachowiczem!

  Musi pójść jak Prachnio, kopy na gębę, presja i nieco zadymy..

  Napisz mu game plan…

  za free…:mamed:

 13. Świetna walka się szykuje. Jestem pełen wiary w Janka. Miał doskonały obóz przygotowawczy a charakteru mu nigdy nie brakowało.

 14. Świetna walka się szykuje. Jestem pełen wiary w Janka. Miał doskonały obóz przygotowawczy a charakteru mu nigdy nie brakowało.

  Hahaha ledwo zacząłeś a ja już nie mogę :DC:

 15. Świetna walka się szykuje. Jestem pełen wiary w Janka. Miał doskonały obóz przygotowawczy a charakteru mu nigdy nie brakowało.

  Jednak Kość był

 16. Jak taki platfus jak Bisping mógł pokonać Rockholda to dlaczego Janek nie może Gusa. W MMA jest wszystko możliwe

 17. Nir, Janek jest pod Trenerem Jeleniewskim. Taki łysy z brzuszkiem

  Byłem chwile zahibernowany , no to Profesor U Cię dopadł.

 18. Byłem chwile zahibernowany , no to Profesor U Cię dopadł.

  Chodzi ci o najlepszego trenera graplingu? Nie mam kontaktu. Nie wiem co insynuujesz

 19. "Z Alexem nie mogę walczyć na punkty, musze w niego wjechac" – Jano na plus, wie jak jest, z Gusem na punkty nie wygra ale jest nadzieja, ze wjedzie jak w Latifiego i zobaczymy co się stanie.

 20. Ja sobie nokaut wizualizuje od ogłoszenia walki

  Nie wiem, czy ktoś o zdrowych zmysłach myśli inaczej. Przetrwanie będzie zaskoczeniem, wygrana niemal cudem. Ale jak mawiał Marcin Daniec "niech mo!"

  Warr Jano!

  Dłużej niż 1min.:mamed:

 21. Nie wiem, czy ktoś o zdrowych zmysłach myśli inaczej. Przetrwanie będzie zaskoczeniem, wygrana niemal cudem. Ale jak mawiał Marcin Daniec "niech mo!"

  Warr Jano!

  Dłużej niż 1min.:mamed:

  No ja jestem pewien że Jano go znokautuje.

 22. Janek pamiętaj, srebrne miecze stosuje się tylko w walce z potworami, na Alexa wybierz stalowy!

  Znaczy srebrny miał być na Rumble'a? 🙂

 23. Nie wiem skąd w was ten optymizm. Ostatnio taki missmatch widziałem przy Jacare – Camozzi II. Ja rozumiem – Jano dobry chłopak, legendarna słowiańska siła, Polska do boju i w ogóle, ale… z jednej strony mamy Gusa, który był blisko pokonania prawdopodobnie najlepszego zawodnika w historii mma, a z drugiej poczciwego Janka Błachowicza, który raz w życiu nie zawalczył poniżej (zbyt dużych) oczekiwań polskich kibiców.

 24. Nie wiem skąd w was ten optymizm. Ostatnio taki missmatch widziałem przy Jacare – Camozzi II. Ja rozumiem – Jano dobry chłopak, legendarna słowiańska siła, Polska do boju i w ogóle, ale… z jednej strony mamy Gusa, który był blisko pokonania prawdopodobnie najlepszego zawodnika w historii mma, a z drugiej poczciwego Janka Błachowicza, który raz w życiu nie zawalczył poniżej (zbyt dużych) oczekiwań polskich kibiców.

  Daj ludziom się poekscytować (w tym mnie) 👿

 25. Nie wiem skąd w was ten optymizm. Ostatnio taki missmatch widziałem przy Jacare – Camozzi II. Ja rozumiem – Jano dobry chłopak, legendarna słowiańska siła, Polska do boju i w ogóle, ale… z jednej strony mamy Gusa, który był blisko pokonania prawdopodobnie najlepszego zawodnika w historii mma, a z drugiej poczciwego Janka Błachowicza, który raz w życiu nie zawalczył poniżej (zbyt dużych) oczekiwań polskich kibiców.

  My to wiemy, ale mnie ponoszą emocję i się jaram nie używając rozumu. Jeżeli miałbym na chłodno obstawić to Gus po prostu go na lajcie wypunktuje/znokautuje. Jednak porzuciłem rozum i wiem, że Janek mu spuści wpierdol :bleed: Poczuj ten rosnący temperament!

 26. Nawet jak przegra, a będzie dobra bitka, to zbije z nim pionę po walce.

  Janek vs Mauler w UFC, Gamrot vs Brazylijczyk z faveli nawet nie moge przypomnieć jak ten wynalazek się nazywa hue hue hue.

  Szacunek za ambicje sportowe, a mógł tańczyć na lodzie w PL.

 27. To już nie był ten Majk. Do wcześniejszego Andrzej by pewnie nawet nie wyszedł.

  Ja nie wiem czy bym do obecnego wyszedł :homer:

 28. Gutek jest chyba najniewygodniejszym rywalem dla Janka. Poza wielką klasą sportową, to jego stylistyka Jankowi nie będzie leżeć zupełnie. Mauler ma lepsze warunki fizyczne od Janka (co często było przewagą Polaka), ma dobre defensywne zapasy i praktycznie nie posiada luk w stójce, do tego świetnie pracując na nogach i męcząc rywala.

  Niemniej jednak w sobotę wieczorem pewnie złamię sobie kciuki, tak mocno będę je zaciskał za Błachowicza :)!

  P.S. Tylko ten kaszkiet mnie trochę irytuje 😀

 29. praktycznie nie posiada luk w stójce,

  Nie zgadzam się, GUS w każdej walce często zbiera bardzo dużo na głowę, poprzez swoją dziurawą gardę.

 30. Przetrwanie będzie zaskoczeniem, wygrana niemal cudem

  No bez przesadyzmu. Zwycięstwo decyzją to dla Gusa najbardziej prawdopodobny scenariusz, więc przetrwanie na pewno nie będzie niczym nadzwyczajnym. Janek nie jest łatwy do skończenia.

 31. Nie zgadzam się, GUS w każdej walce często zbiera bardzo dużo na głowę, poprzez swoją dziurawą gardę.

  Gus nie trzyma gardy, a nie ma w niej luki 😀 Zbiera dość słabe uderzenia, a te mocniej prawie zawsze udaje mu się świetnie amortyzować. Do tego swoim boksem ustawia rywali tak, że nie są w stanie wykorzystać luk, które robi, więc na swój sposób można powiedzieć że ich nie ma, bo co to za luka, skoro nie można z niej skorzystać :smile:?

 32. Janek pierwszy raz od dawna może podejść do walki na luzie. Nie ma nic do stracenia – będzie porażka, nikt się nie przyp**rdoli, a jak wygra to wiadomo fajerwerki… Głowa u niego ostatnio nie grała, tym razem  mam nadzieje zagra m.in. dlatego że nie ma (aż takiej) presji.

  Gustafsson jest kurtuazyjny i grzeczny jak zawsze ,ale teraz wyraźniej mniej. Stara się być bardziej pewny siebie, zuchwały. W wywiadach nie wyglądał na przygaszonego, ale jakoś tak nienaturalnie próbuje być bardziej hardy… Wiadomo że wszystko wskazuje na Maulera, ale wszyscy (może naiwnie) liczymy na niespodziankę :beer:

 33. "Z Alexem nie mogę walczyć na punkty, musze w niego wjechac" – Jano na plus, wie jak jest, z Gusem na punkty nie wygra ale jest nadzieja, ze wjedzie jak w Latifiego i zobaczymy co się stanie.

  Właściwie to wiemy co się wówczas stanie, ale niemal wszyscy staramy się te myśli wypierać 😉 I niech tak zostanie do soboty, a może się uda.

 34. Nie wiem czemu ale mam tak że czym bliżej tej walki to coś czuje że Jano zaskoczy. Janek dawaj na wojne jak padniesz to wstydu nie będzie i tak nie masz nic do stracenia a dużo do zyskania wjeżdżaj tak jak w Latifiego. Wojna !

 35. "Coraz częściej wizualizuję sobie nokaut w tej walce"

  Dobrze, że nie własne zwycięztwo, miałby traumę do końca sportowej kariery.

 36. Janka swego czasu ostro krytykowałem, ale bądźmy szczerzy-należało mu się. Z Maulerem nie ma nic do stracenia, a wiele do zyskania. Drażni mnie oczywiście hura optymizm, bo faworyt w tym starciu może być tylko jeden, a Janek nie pokazał dotychczas niczego co mogłoby wierzyć w jego szanse. Ale oczywiście, to jest MMA, tutaj jeden cios, jeden błąd robi walkę. Fajnie że możemy oglądać starcia Polak vs facet ze światowego topa, zamiast Błachowicza przeciwko Brazylijczykowi z plantacji bananów w Porto Alegre na KSW. Logika mówi że Janek nie ma szans, ale to już tylko od niego zależy, stoi przed życiową szansą i oby ją wykorzystał.

 37. Trzymam kciuki ale będzie ciężko. Niestety Janek jest klasę jak nie dwie niżej od Gusa. Doświadczenie na arenie międzynarodowej i walki z najlepszymi mimo że przegrane dają duży plus dla Gusa. Janek wygląda dobrze i jego podejście jest całkiem inne niż we wcześniejszych walkach. UFC nie dała tej walki Jankowi żeby ratować mu dupe tylko Gusowi na przetarcie więc z wygraną może być bardzo ciezko ale zobaczymy z soboty na niedzielę co się wydarzy

 38. Dobra, europejska stylówa. Do tego porządna postawa w walce i będzie git, niezależnie od wyniku – tym bardziej, że rzeczywiście w tej alce nie ma się co czaić;)

 39. Drażni mnie oczywiście hura optymizm, bo faworyt w tym starciu może być tylko jeden

  I jest, przeciez te wszystkie wpisy o glebokiej wierze w sukces Janka to zaklinanie rzeczywistosci. Wszyscy doskonale zdaja sobie sprawe, ze musi stac sie cos co, nawet w tak nieprzewidywalnym sporcie jak MMA, zdarza sie niezwykle rzadko. Jednak sie zdarza. Mi podoba sie, ze Janek swoimi wypowiedziami przed ta walka kreuje sie troche na desperata, bo to nie ulatwia zadania Gusowi i spolce. Z desperatami nigdy nic nie wiadomo 😉

 40. I jest, przeciez te wszystkie wpisy o glebokiej wierze w sukces Janka to zaklinanie rzeczywistosci. Wszyscy doskonale zdaja sobie sprawe, ze musi stac sie cos co, nawet w tak nieprzewidywalnym sporcie jak MMA, zdarza sie niezwykle rzadko. Jednak sie zdarza. Mi podoba sie, ze Janek w swoimi wypowiedziami przed ta walka kreuje sie troche na desperata, bo to nie ulatwia zadania Gusowi i spolce. Z desperatami nigdy nic nie wiadomo 😉

  Dokładnie, nikt o zdrowych zmysłach nie piszę, że Janek zafunduje Gusowi KO na podstawie przemyśleń i chłodnej analizy, a raczej na podstawie tego co by chciał, aby się zdarzyło.

 41. Janek musi wejść na pełnej kurwie, jak świnia w pomidory! Tylko w ten sposób może mieć szansę z Maulerem. Sądząc po wywiadzie, on i jego sztab też zdają sobie sprawę z tego. Nie mogę się już doczekać walki.  War Janek!

 42. Przed Jankiem piekielnie trudne zadanie, bo u Szweda ciężko doszukać się jakichkolwiek słabszych elementów. Ale wierzę, że sztab Polaka przygotował się pod tym względem perfekcyjnie, a sam Janek nie popełni błędu (którego margines przy tak klasowym rywalu jest na prawdę mały) i tym samym sprawi fanom wielką niespodziankę.

 43. skoro wszyscy stawiają, że przegra i to pewnie szybko to co nam pozostaje jak tylko mu kibicować ?

  Jedź Janek jak po swoje, ja za Ciebie trzymam kciuki i będę patrzył po walce z szacunkiem bez względu na wynik.

  Ci sami co pierdolą "eee znokautuje go 1 rundzie" tak samo by napierdalali na niego gdyby walczył z jakims Mirandą w KSW.

 44. Powodzenia Janek, mam nadzieję, że uda się zszokować świat. Na papierze, to za bardzo szans nie ma ale cholera to MMa, więc czemu miałoby się nie udać. Ja będę za Janka trzymał kciuki. Zawsze będę miał szacunek do Janka, że zamiast łatwego hajsu w KSW poszedł do UFC walczyć z topem. Uda się albo nie uda, ale przynajmniej nie będzie sobie wypominał przed lustrem, że nie spróbował. A walka z  Gustafsonem to i tak duża sprawa,

 45. ciężko będzie miał Jano ciężko w chuj

  I to jest najlepsze jak dla mnie, emocje razy 100, a Janek oby dał z siebie wszystko,  a i tak będę z niego dumny:)

 46. ciężko będzie miał Jano ciężko w chuj

  Po prostu nie mam pojęcia w jaki sposób Janek może to ugrać, ale wierzę, że to zrobi.

  BTW. w 2. rundzie Gus uciekał jak Conor, czy nie tak szybko? 😉

 47. Ja już raz wierzylem, że Janek wygra w Krakowie na Ufc i się przeliczylem, aczkolwiek Gus nie jest wielkim, silnym murzynem, więc kto wie :D. Ale wątpię, żeby to miało jakieś znaczenie 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.