Popek Monster ogłosił koniec kariery!

59 KOMENTARZE

 1. Jak sądzicie, że nigdy już nie zawalczy w KSW to jesteście balasami niegodnymi żeby ssać przyrodzenie psów pana Różalskiego. Jako ekspert od FrikFajtów gwarantuje wam, że pan Popek wróci. Jeszcze słabszy.

 2. Popek – „Koniec na ten rok ma filmy koncerty”. Czyli kurwa dalej będziesz robił z siebie… nawet nie wiem jak to mazwać jeśli robisz przerwę na karierę tym razem w TV i dalej w chujzyce dla Gimbazy.

  Trener – „To mie koniec ze sportem” . Trzymając za ramię największy albo jeden z największych kontraktów w KSW. Teraz program w filmach, potańczy, a później dalej walki dla człowieka bez wstydu. Taniec z gwiazdami ma i w TVN i w klatce!

 3. Hajs sie zgadza. Jak mozna to ustawic jako co main event?! Panowie ksw jest w dupie… i wcale mi ich nie zal , zdychajacie smiercia powolna , gala rownoleglo z ufc229 byla mega bledem , o ile bralem ppv ksw wczesniej tak dzisaj mam wyjebane , w glowie jedynie ufc.

 4. Hajs sie zgadza. Jak mozna to ustawic jako co main event?! Panowie ksw jest w dupie… i wcale mi ich nie zal , zdychajacie smiercia powolna , gala rownoleglo z ufc229 byla mega bledem , o ile bralem ppv ksw wczesniej tak dzisaj mam wyjebane , w glowie jedynie ufc.

  Po każdym KSW widzę takie teksty, a dalej cyrk tutaj tworzy ogromne zainteresowanie.

 5. Po każdym KSW widzę takie teksty, a dalej cyrk tutaj tworzy ogromne zainteresowanie.

  Mojego $ nie zdobyli dzis … mysle ze nie jestem wyjatkiem.

 6. Żegnaj Popuś :kis:… Nie martw się nie będziemy tęsknić za twoimi pseudo występami w cyrku KSW. Wracaj do nałogów mordeczko:baldwinwhiskey: i nagrywaj spontaniczne garażówki to Ci w miarę wychodziło

 7. Jedyna wygrana z Burneika :waldeklaugh:

  Jedna więcej niż Ty. Zanim napiszesz że nie jesteś zawodnikiem to przypominam – Popek też nie

  :mjsmile:

 8. a trener z tyłu, to nie koniec, będzie walczył (widać, że chce $$$ od popka jeszcze wyciągnąć, ch… że się popuś ośmieszy kolejny raz…)

 9. Popek vs Bob Sapp chcę to zobaczyć albo Popek vs Trybson !!!

  Skoro już ma być ten  freakffight raz czy dwa razy w roku to czemu by nie zrobić tego… hmm, na grubo ?!

  W mediach się sprzeda, JanuszeJan to kupią jak i nie jeden koneser prawdziwemma z Cohones. Hajs się zgadza, Panowie K&L zadowoleni, karuzela się kręci.

 10. KAR? KAR co? Kariera?:DC:

  Pan Popek za rok, po pobycie w USA, wróci silniejszy do tego kurwidołka na rewanż z którymś z gladiatorów, z którymi przegrał.:conorwalk:

 11. nie widziałem, jak pan popek tańczy.

  widziałem natomiast, jak walczy i miałem wątpliwą przyjemność dotknąć jego muzycznych dokonań.

  zdecydowanie lepiej wygląda w klatce niż w z mikrofonem.

  szkoda, aby sport znalazł się na bocznym torze.

 12. Przez ten skandal po walce Nurmy, ogłoszenie sportowej emerytury przez Popka Raka zostało zupełnie niezauważone przez światowe środowisko MMA.

  Smutne to trochę.

 13. Przestańcie się mazać, zapewniam was, że pan Popek jeszcze da kilka walk na KSW. Teraz pod wpływem emocji to powiedział, ale spojrzy na konto i na wiosnę wróci. Ładnie opowie o chęci rehabilitacji, że trenował, że nie chce odchodzic jako przegryw.

 14. Przecież dopiero co stał się fajterem a teraz ma kończyć? Nie chce mi się w to wierzyć

  No stał się, spełnił sportowe ambicje i odchodzi na emeryturę w chwale 🙂

  Nie odejdzie, Martin mówił że będzie rozmowa, $$$ Popciowi potrzebne, koks tani nie jest

 15. Martin Lewandowski:

  " Mam nadzieję, że Popek będzie chciał jeszcze wrócić do oktagonu. Jego odejście byłoby dużą stratą dla KSW. Zobaczcie ilu jak wielka rzesza kibiców go dzisiaj dopingowała. Popek przegrał walkę, ale rywal, mówiąc kolokwialnie, wcale się po nim nie przejechał. Szkoda byłoby, gdyby miał zakończyć już przygodę w klatce. Ale nawet jak ma takie myśli, to jeszcze czeka go rozmowa z nami. I liczę, że zmieni zdanie – oświadczył po gali Lewandowski."

  Pisałem wcześniej, że nie ma chuja we wsi żeby pan Mikołujew zakończył swoją wielką karierę, dopóki zarabia dla KSW, to będzie tam robił. Co za różnica, że nie umie się bić? To KSW, tam nikt nie umie.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.