Drugi z dzisiejszych wywiadów to rozmowa z Antonim Chmielewskim, uczestnikiem walki wieczoru na gali KSW Extra 29 Stycznia. Z Antkiem rozmawiam o przygotowaniach, strategii na Vitora Nobregę i o tym jak to było walczyć na ekskluzywnej gali KSW Fight Club.

[podcast]http://www.mmarocks.pl/audio/szklana.szczeka.extra-antek.chmielewski.20.01.2011.mp3[/podcast]

Link MP3

Tomasz Marciniak
Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

11 KOMENTARZE

  1. Nice nice 🙂 Ale Tidzej uważaj, bo zaraz ktoś Cię zaatakuje, że wywiad zbyt drętwy był bo nikt się nie śmiał w trakcie jego przeprowadzania.

  2. ale dretwy wywiad panowie:D (slowik nie prowokuj) dobry wywiad dobry,a takie pytanie wywiad jest prowadzony droga kablowa czy w jakims tajnym biurze MMARocks? 😉

  3. Wywiad chyba za pomocą dyktafonu tudzież innego sprzętu nagrywającego w jakiś umówionym miejscu chyba?? Czy się mylę i skype?

  4. Slowik, coś w tym stylu. Dokładnie był mikrofon podłączony do laptopa.

  5. Czyli Antek teraz wygrywa, Krzysiek traci pas na rzecz Michała to możliwe, że na KSW 16 mamy Materla/Chmielewski. Zdrowe podejście.
    Powodzenia w weekend!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.