Martin Lewandowski w rozmowie z MMARocks.pl o niezrobieniu wagi przez Klebera Koike Erbsta, konflikcie „Popka” z Tomaszem Oświecińskim oraz przyszłości Łukasza Jurkowskiego i Mariusza Pudzianowskiego w KSW.

12 KOMENTARZE

 1. Kornik szacun 40 % z portmonetki Koike na cele charytatywne chyle czoła

  Na tweeterze napisali, ze 30% dla Kornika a 10% dla KSW, niech sie zdecydują .

 2. Po tytule od razu wiedziałem kto to napisał. Męczą mnie tego typu zagrywki. Chyba ktoś nie wie co to bójka. Autor chyba po starzu na WP czas zmienić nawyki. Przepraszam ale tytuły tego pana niejednokrotnie mijają się z prawdą.

 3. Ciekawi mnie wylacznie to gdzie dorastali i zyja ludzie dla ktorych to cos na wazeniu bylo bojka 😆 ?

  Przecież Popek werbalnie podbił Strachowi oko. Przegapiłeś?:rutekajak:

 4. szymuszowskiego to pewnie w klubue gdzie trenuje nie kojarza. szkoda ze taki niemedialny, bo tego debila szuliego rozciapie jak kapuche na pierogi

 5. Odjebać się od Szadego proszę, od 5:45 masz wyjaśnione dlaczego inaczej się teraz nie da

  Czytam prawie wszystko na mmarocks więc gdyby tytuł brzmiał bardziej wiarygodnie też bym wszedł. Nie potrzebuje chwytliwego tytułu na stronie która zajmuje się dość mocno sprecyzowanym tematem, tu wszystko odnosi się do sportów walki omijam w sumie tylko reklamy odżywek. Jestem tu bo są tu ludzie którzy żyją tym sportem. To tak jakbym chciał kupić rower i poszedłem do REALA zamiast do sklepu branżowego gdzie są pasjonaci i bardzo często ludzie uczestniczący w zawodach. I dlatego irytuje mnie to że wchodzę na tą stronę i jestem traktowany jak by ktoś chciał mnie nabrać oszukać tylko żebym kliknął. Ja jestem fanem tego sportu jak chyba każdy kto wchodzi na taką stronę nie potrzeba nas ciulać, a ten pan ma często takie metody choćby projektował okładkę do superekspresu który będzie wisiał przy każdym kiosku i ma za zadanie przyciągnąć jak największą liczę ludzi, a tekst nieważny, ważne przyciągnąć.

  Z całym szacunkiem nie chciałem nikogo urazić. Nie wszystkie tematy tego pana tak wyglądają jednak ostatnio gdy jest sensacja w tym stylu to tak się składa że wychodzi to spod tej samej ręki.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.