Sylwia Szostak dla MMARocks.pl podczas KSW 45.

14 KOMENTARZE

 1. Jak kompletnie olewam całą "karierę" Akopa, to dziołchę sobie ładną zaklepał, jest czego pozazdrościć.

 2. ona silikony, on sterydy.

  wielka milość. tylko dziecka brak 😉

  Ona sterydy też. Zdziwiłbyś się ile te fitniesiary ładują w siebie. Później każda kwadratowa szczęka, głos jak facet i łechtaczka jak mały penis.

 3. Kto kur…. !? Ja rozumiem że @duubertowa możesz interesować się instagramem i fitnessem, takie czasy, nie krytykuję żeby było jasne. Związek jednak tej gwiazdy internetów,  chłopaka internetu trenującego KSW po przegranych w innych organizacjach jest tak marginalny że uprzejmie proszę o nie umieszczanie artykułów na newsach. Proszę o uszanowanie poziomu cohones. Jeśli można to wrzucajcie na MMArocks a tutaj nie zostawiajmy takiego czegoś, myśle że jest to kompromis.

 4. Proszę o uszanowanie poziomu cohones.

  przecież poziom cohones jest równie chujowy co walki na ksw :bayan:

  dawać wywiad z pierdzioszkiem od Szpilki!

 5. Kto kur…. !? Ja rozumiem że @duubertowa możesz interesować się instagramem i fitnessem, takie czasy, nie krytykuję żeby było jasne. Związek jednak tej gwiazdy internetów,  chłopaka internetu trenującego KSW po przegranych w innych organizacjach jest tak marginalny że uprzejmie proszę o nie umieszczanie artykułów na newsach. Proszę o uszanowanie poziomu cohones. Jeśli można to wrzucajcie na MMArocks a tutaj nie zostawiajmy takiego czegoś, myśle że jest to kompromis.

  A to ja robiłam wywiad? Czy go tylko wrzuciłam?

  Zluzuj majtki. Nie chcesz to w to nie wchodź i tyle

 6. Ona sterydy też. Zdziwiłbyś się ile te fitniesiary ładują w siebie. Później każda kwadratowa szczęka, głos jak facet i łechtaczka jak mały penis.

  To prawda.

 7. A to ja robiłam wywiad? Czy go tylko wrzuciłam?

  Zluzuj majtki. Nie chcesz to w to nie wchodź i tyle

  Nie wchodzę w sam wywiad. Ty umieściłaś więc do ciebie się zwracam z reklamacją produktu.  Tylko informuję jako klient że jestem w sklepie z butami a sprzedawca chce mi sprzedawać koszulki. Co będziecie sprzedawać   to wasza sprawa.

  Jeśli nie ty prowadziłaś wywiad a ktoś kazał ci go wrzucić to nie odbieraj nic personalnie tylko przekaż reklamację od klienta do odpowiedniej osoby. I jeszcze raz nic osobistego, kobieta miodem na męskie serce tak jak ty tutaj.

 8. Tylko wywiadu z Sylwią brakowało aby dopełnić ten cyrk :gabi_much_love:

  Brakowało jakiejś akcji rodem z WWE, poczty kwiatowej …. Już nie będę podpowiadał bo jeszcze się ziści

 9. Nie wchodzę w sam wywiad. Ty umieściłaś więc do ciebie się zwracam z reklamacją produktu.  Tylko informuję jako klient że jestem w sklepie z butami a sprzedawca chce mi sprzedawać koszulki. Co będziecie sprzedawać   to wasza sprawa.

  Jeśli nie ty prowadziłaś wywiad a ktoś kazał ci go wrzucić to nie odbieraj nic personalnie tylko przekaż reklamację od klienta do odpowiedniej osoby. I jeszcze raz nic osobistego, kobieta miodem na męskie serce tak jak ty tutaj.

  A ile zapłaciłeś za usługę ze się siepiesz jak jebniety? :arielcry:

  Jest cyrk, są cyrkowe tematy. Nad ranem jest prawdziwe mma i zapewne będzie w chuj tematów o UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.