Jan Błachowicz jest drugim zawodnikiem z krakowskiej karty UFC Fight Night, który udzielił mmarocks.pl wywiadu-rzeki na temat swojej kariery i dotychczasowych występów oraz przygód wiążących się z niektórymi z nich. Gdzie zaczynał jeden z najlepszych zawodników MMA w Polsce? Dlaczego wyprawa do Rosji zapadła mu w pamięć? Tego i wielu innych szczegółów dowiecie się z ust samego „Big Johna”.

Przy okazji macie okazję zobaczyć inną pasję Jana Błachowicza – gry strategiczne.

 

 

35 KOMENTARZE

 1. Janek już kiedyś mówił, że gra w Heroes także myślę, że ogarnia. Kiedyś jeszcze wspominał, że w Plemiona gra

 2. Trochę nudne opowieści Janka, w "Duży w Maluchu" byl mniej znudzony. Bez marudzenia – chwała za te wywiady i czekamy na następne!

 3. Dobrze powiedział Janek na temat walk kolegów w kontekście Michała i Mameda 😆 Dobra robota panowie, super materiał.

 4. dewutrn

  Dobrze powiedział Janek na temat walk kolegów w kontekście Michała i Mameda 😆 Dobra robota panowie, super materiał.

  Dokładnie, niezły prztyczek w stronę M&Ms.

  Trochę rozpraszający ten Hirołs3 się chyba okazał… ale #klasyg jak SC1.

 5. No argument o przyjaźni upada coraz bardziej. Teraz można jedynie jasno stwierdzić, że po prostu obu nie pasuje to z innych względów jednak. Choć też przyjaźn przyjaźni nierówna. Janek do Warszawy przyjechał w pewnym okresie i Wojtka znał pewnie krócej niż znają się Michał z Mamedem czy nawet Rafał z Borysem.

  Kurde, te Heroesy, nie dla mnie chyba, choć czasem grywałem w podobne gry też, ale bardziej mi podeszła cywilizacja czy AoE 😉

  Dobra historia z Rosji 😀
  Dzięki za wywiad. Jednak podzielanie uwagi na granie i rozmowę nie jest najłatwiejsze 😉
  War Janek!

 6. Born2kill

  Wojtka znał pewnie krócej niż znają się Michał z Mamedem czy nawet Rafał z Borysem.

  No może krócej, ale z nim trenował w jednym klubie. A Materla z Chalidowem się spotykają przecież chyba tylko przy okazji jakichś gal czy programów tv, ciężko tutaj wierzyć w jakąś mega zażyłą przyjaźń.

  Born2kill

  Kurde, te Heroesy, nie dla mnie chyba, choć czasem grywałem w podobne gry też, ale bardziej mi podeszła cywilizacja czy AoE 😉

  Teraz pykamy z żoną w Cywilization: Beyond Earth, bardzo fajna, polecamy 🙂

  A sam filmik bardzo fajny, ciekawie było odbyć taką podróż przez wspomnienia z Jankiem, ale pomysł, żeby grał w tym samym czasie nie był zbyt dobry, w paru momentach słychać było, że się skupia bardziej na grze.

 7. Born2kill

  No argument o przyjaźni upada coraz bardziej. Teraz można jedynie jasno stwierdzić, że po prostu obu nie pasuje to z innych względów jednak.

  Eee, dlaczego CORAZ bardziej? Czy wypowiedź Janka cokolwiek zmienia w relacjach M&M, które wszyscy znają? Czy dowiadujemy się czegoś nowego? On przedstawił tylko swój punkt widzenia, który jest taki sam jak u 90% zawodników.

 8. Świetny wywiad 🙂

  Przy okazji tego wywiadu, to muszę się podpisać, że właśnie z nim zacząłem zainteresowanie tym sportem – a konkretniej jego walką z Perakiem.

  W pewnym sensie ujmę to tak, jak Wojek o naszej mistrzyni napisał – "Byłem fanem Janka, zanim to było modne" i dodam do tego, że nadal nim jestem.

  War Jano! #legendary #polish #power

 9. Elegancki wywiad, na luzie i duzo zawartych ciekawostek. Janek jak to czytasz to po wygranej walce z Poster Boyem wpadaj do Norwegii na ryby bo slyszalem, ze takie masz plany 😉 no i kuzynom rozreklamujesz firme Polsk Power 😉

 10. @Taran
  Tak bardzo Ci to przeszkadza?
  Dla mnie spoko wywiad, na luzie, dużo informacji. Zawsze jakaś odskocznia od standardowych wywiadów.

 11. VaeVictis

  najbardziej klimatyczna po Baldurs Gate gre.

  Z tym czy Heroes był najbardziej klimatyczny po Baldurze to bym się kłócił, ale z tym, że Baldur był najbardziej klimatyczny to się zgadzam! Pozdrawiam dziecię Bhaala 😉
  [​IMG]

 12. Spoko wywiad. Widzę Janek uległ reklamom i dał się skusić na H3 HD, ja osobiście nadal wyżej cenię design tradycyjnego H3.

 13. maras

  Z tym czy Heroes był najbardziej klimatyczny po Baldurze to bym się kłócił, ale z tym, że Baldur był najbardziej klimatyczny to się zgadzam! Pozdrawiam dziecię Bhaala 😉
  [​IMG]

  "Skopać tyłki w dobrej sprawie!" Sry za OT, ale nie mogłem się powstrzymać. 😀

 14. Średnio mi leży taka forma wywiad. Jankiem jaram się dosyć długo, ale dowiedziałem się paru nowych rzeczy. Dobra robota!

 15. Przez te święta człowiek jest w plecy… W końcu nadrabiam całe 3 dni z wywiadami. Ekstra jak będą takie wywiady ze wszystkimi naszymi zawodnikami! Tutaj brakło mi pytania o WSOF- jak doszło wogóle do rozmów, dlaczego nie wyszło itd ale takto spoko!

 16. Przez te święta człowiek jest w plecy… W końcu nadrabiam całe 3 dni z wywiadami. Ekstra jak będą takie wywiady ze wszystkimi naszymi zawodnikami! Tutaj brakło mi pytania o WSOF- jak doszło wogóle do rozmów, dlaczego nie wyszło itd ale takto spoko!

 17. VaeVictis

  @Shutruk te zapowiedziane wywiady z pozostalymi Polakami sa juz gotowe ? A jesli tak to kiedy mozna sie ich spodziewac ?

  Są na stronie z Badurek, Fabińskim i Pawlakiem.

 18. VaeVictis

  @Shutruk te zapowiedziane wywiady z pozostalymi Polakami sa juz gotowe ? A jesli tak to kiedy mozna sie ich spodziewac ?

  Są na stronie z Badurek, Fabińskim i Pawlakiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.