Piotr Strus komentuje sukces swojego podopiecznego Tomasza Oświecińskiego na gali KSW 41 oraz rzuca wyzywanie Arturowi Szpilcę do walki po zamiesszaniu do jakiego doszło w klatce KSW.

35 KOMENTARZE

 1. Piotr w ciągu roku stał się jednym z najbardziej lubianych zawodników w PL, a do tego jeszcze trenerem :razz:enn:

 2. Tego gościa aż chce się słuchać. Odpalcie wywiad nie wiem , chociażby z Narkunem , a potem włączcie Piotrka. Jakbyś słuchał Profesora na wykładzie.

 3. Niestety większość naszych zawodników nie jest w stanie ładnie się wypowiadać, albo się jąkają, albo zastanawiają. I jest jeszcze Narkun, mistrz słowa.

 4. Fajny wywiad z Piotrkiem, mówił o aspekcie psychologicznym i na to zwróciłem uwagę przed walką. O ile Strachu przed walką na wywiadach czy ważeniu był pospinany, tak tutaj, jak wchodził do klatki, to było widać, że ta sytuacja go nie przerasta. Gratulacje Piotrek, dobra robota.

 5. Piotrek Strus to pierdolony cudotwórca, nie tylko jako zawodnik ale także jako trener :mamed:, podwójny Herakles się szykuje.

 6. Panie Strus, szanuję Pana za ACB ale w Pl to Pan jesteś trenerem Pana Oświecińskiego i prosze nie mieszac dwóch systemów walutowych. Szykuj Pan stracha na Pana Szpilkę, czekamy na tę walkę!

 7. Największy błąd życia Strusa to , że nie n@jeb@ł Szpilce w tej klatce. Jak by bokser padł to masy w całej Polsce chciałby ich starcia w klatce. Mógłby negocjować gigantyczną wypłatę za to starcie. KSW zrobiłoby PPV za 100 i grubo bilety. Ryzyko zadne Sztywny Szpila nie poda go

 8. Mądrze gada Struś, potwierdzam ze chce się go słuchać, bez eeeee yyyyy, wiec co chce powiedzieć.

  Zdaje sie ze Pior jest wyksztalconym czlowiekiem , a wiekszosc zawodnikow mma to niestety zawodowka – mechanik pojazdow samochdowych, albo technikum hotelarskie:siara:

 9. Największy błąd życia Strusa to , że nie n@jeb@ł Szpilce w tej klatce. Jak by bokser padł to masy w całej Polsce chciałby ich starcia w klatce. Mógłby negocjować gigantyczną wypłatę za to starcie. KSW zrobiłoby PPV za 100 i grubo bilety. Ryzyko zadne Sztywny Szpila nie poda go

  Wtedy KSW usunie Piotrka niczym Bilamana, bo kolesia który wypiął się na ksr nie dotyczą podwójne standardy i tym samym jego podopieczny zostanie bez narożnika.

 10. Jeszcze niedawno nazywany nudziarzem, dzisiaj gwiazda Cohones. Łaska ludu zmienną jest. 😉

  Tak było. Chyba Tidzej zapytał go w wywiadzie co sądzi o głosach kibiców , że ma kończyć karierę. Po tym pytaniu wyglądał jak po bombie od Francisa Mandingo

 11. Tak było. Chyba Tidzej zapytał go w wywiadzie co sądzi o głosach kibiców , że ma kończyć karierę. Po tym pytaniu wyglądał jak po bombie od Francisa Mandingo

  O, tego to nie widziałem. W każdym razie przegra ze dwie walki w gorszym stylu i znowu będzie wyszydzany. Czego oczywiście mu nie życzę, bo w gruncie rzeczy to sympatyczny zawodnik.

 12. mam wrażenie ze Piotrek jest niezdecydowany co ma dalej zrobić ze swoja karierą! przed koloseum wyzywał do walki debiutanta Janikowskiego, potem jest blisko walki mistrzowskiej w ACB i mówi otwarcie że pas tej organizacji jakoś nieszczególnie go interesuje, teraz znowu jest chętny na walkę z debiutantem Szpilką i bawi się w trenerkę frików! sportowo bardzo dobry rok w wykonaniu Strusa ale w 2018 nie spodziewam się z jego strony jakiś fajerwerków!

 13. A ten brnie w ten cyrk, ja rozumiem że wziął w łapę za trenowanie tej pokraki, ale po co mu walka ze Szpilką etc. i angażowanie się w te cyrkowe sytuacje

 14. A ten brnie w ten cyrk, ja rozumiem że wziął w łapę za trenowanie tej pokraki, ale po co mu walka ze Szpilką etc. i angażowanie się w te cyrkowe sytuacje

  pierwszy twój wpis na tym forum który na prawde mi sie podoba

 15. A ten brnie w ten cyrk, ja rozumiem że wziął w łapę za trenowanie tej pokraki, ale po co mu walka ze Szpilką etc. i angażowanie się w te cyrkowe sytuacje

  Jak "wziął w łape"? dostał  za uczciwą pracę. A dlaczego w to brnie ? Dla $$$. A dlaczego Diaz chce walki z Conorem a nie np z Kabibem ?

 16. Jak "wziął w łape"? dostał  za uczciwą pracę. A dlaczego w to brnie ? Dla $$$. A dlaczego Diaz chce walki z Conorem a nie np z Kabibem ?

  Nie porównuj Strusa do Diaza.

  pierwszy twój wpis na tym forum który na prawde mi sie podoba

  :razz:enn:

 17. "Po pierwszej rundzie Tomek wykonał 100% planu". Ja pierdole Struś co Ty pierdolisz? Lepiej walcz w tym swoim ACB i się nie odzywaj… A co do walki ze Szpila to :beczka:

 18. "Po pierwszej rundzie Tomek wykonał 100% planu". Ja pierdole Struś co Ty pierdolisz? Lepiej walcz w tym swoim ACB i się nie odzywaj… A co do walki ze Szpila to :beczka:

  A może plan zakładał tylko przetrwać?

 19. "Po pierwszej rundzie Tomek wykonał 100% planu". Ja pierdole Struś co Ty pierdolisz? Lepiej walcz w tym swoim ACB i się nie odzywaj… A co do walki ze Szpila to :beczka:

  nie rozumiem co dla ciebie z ta wypowiedzia nie tak? kazdy wiedzial, ze popek po 3 min sie wygazuje, zeby tylko dortwac do 2 rundy, chyba kazdy by ulozyl taki gameplan.

 20. nie rozumiem co dla ciebie z ta wypowiedzia nie tak? kazdy wiedzial, ze popek po 3 min sie wygazuje, zeby tylko dortwac do 2 rundy, chyba kazdy by ulozyl taki gameplan.

  No chyba nikt normalny nie ułożyłby takiego planu, w którym daje sobie obijać mordę 110 kg. świniakowi przez 5 min., w nadziei że prędzej tamten się spompuje niż będzie k.o.

  :z bani:

 21. No chyba nikt normalny nie ułożyłby takiego planu, w którym daje sobie obijać mordę 110 kg. świniakowi przez 5 min., w nadziei że prędzej tamten się spompuje niż będzie k.o.

  :z bani:

  Normalny nie:lol: a tak wogole to ciekawe czy Strusik tez tak bedzie fikal jak sie spotkaja ze Szpila w WCA… Choc pewnie zaraz sie przeprosza i zrobia focie sobie:facepalm:

 22. Strus w 2018 będzie walczył w UFC. Coś mnie tak przeczucie podpowiada, chociaż z tego co on mówi to jego priorytetem są pieniądze, więc acb niestety może dać więcej.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.