Wywiad z Piotrem Halmannem po zdobyciu pasa WFC w kategorii lekkiej.

20 KOMENTARZE

 1. Spoko koleś , budzi sympatie , dobrze że wyciągnął wnioski po walce. Życze mu jak najlepiej.

 2. Mega spokojny i niepozorny. Oby to UFC wypaliło i niech Piotrek reprezentuje nasz kraj za oceanem.

 3. Według mnie Hallmann jest obecnie numer dwa w Polsce w wadze lekkiej. Z chęcią zobaczył bym go w walce z Irokezem lub Kornikiem czy też znanym i lubianym w Polsce Puhakką.

 4. W klatce wygląda na bestię a tu pełen luzik i siła spokoju. Super postać. Wsumie to obojętne którym jest numerem w Polsce bo mam nadzieję że będę go oglądał tylko na udanych występach w USA.

 5. Ewidentnie KSW ma znowu problem. Walka Kornika z Irokezem miala wylonic, jesli nie najlepszego to chociaz drugiego lekkiego w Polsce, a tu bedzie tylko mecz o 3 miejsce :).

 6. Chciałbym zobaczyć Piotra na turnieju Bellatora, bo uważam że na UFC trochę jeszcze jednak za wcześnie.

 7. Nie za bardzo widze w ktorej plaszczyznie bylby lepszy od Helda,ale na drugie miejsce moglby niedlugo wskoczyc

 8. Też jestem zdania że Piotr to max nr. 2 w naszym kraju. Oby już w nowym roku zawalczył dla jakieś znaczącej organizacji.

 9. Ciężko stwierdzić, który z nich jest lepszy – Held czy Płetwa. Musiałby dojść do ich walki a tego w sumie chyba nikt by nie chciał. Ja dałbym między nimi znak równości. Myślę, że ich walka skończyłaby się w parterze – Płetwa G&P lub Held Sub.

 10. Hallmann spoko gość. Troszkę jakby zestresowany przed kamerą, może za mało wywiadów udziela 🙂 do UFC jeszcze bym go nie rzucał, chłopak młody jest ale tak za 4-5 walk z solidnymi europejskimi rywalami czemu nie. 

 11. Można link do walki Piotrka w Słoweni?

  Nie uciekaj przed snajperem bo umrzesz zmęczony !

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.