Piotr Bagiński opowiedział nam o obozie w Starym Kaleńsku, przygotowaniach Berserkerów do KSW 20 oraz o wydarzeniach w szczecińskim MMA.

16 KOMENTARZE

 1. Osoby, które mają problem z głosem przy wywiadach, niech napiszą jak jest teraz, bo pozmieniałem opcje audio przy renderowaniu.

 2. U mnie jest tak jak było. Słychać, po podłączeniu zewnętrznych głośników/słuchawek. Wydaje mi się że problem występuje kiedy jest podłączony mikrofon do kamery. Bo na blogu Jana, jest ok. Chyba że to inna kamera.

  Musisz pogrzebać w opcjach programu w którym konwertujesz plik. Swojego czasu Azor z BN miał ten sam problem, ale sobie poradzili.

 3. To ja już kompletnie nic nie rozumiem. Problem cichości rozwiązany, ale na niektórych laptopach dalej jest lipa. Jak uda mi się zrobić tak, żeby wszyscy mieli idealny dźwięk, to odejdę na emeryturę.

  Bloga obrabiał Meru i jak on obrabiał wywiady, to chyba było dobrze. Skonsultuję się z nim.

 4. Wałcz jest lepszy niż cokolwiek, a by nie było offtopu i bzdurnego postu to dodam, iż u mnie od samego początku materiał gra jak z nut.

 5. U mnie  wszystko ok
  “You’re looking at the reflection of perfection.”

 6. problem jest tylko jeden – macie ujowy mikrofon, popracujcie nad jakąś sensowną pojemnościówką 😉

 7. Mikrofon jest dobry. Chodzi o moje renderowanie, bo tylko wtedy jest problem.

 8. Standardowo dobry wywiad, dzieki Escobar.

  Skoro juz jestesmy przy temacie Berserkerow, orientujecie sie co z Dowda? Tak tak, wiem, ze Martin wspominal o tym, ze byc moze w 2012 Kociao wroci na ring, ale z kolei kolega trenujacy w BT twierdzi, ze Daniel znowu jest w areszcie/wiezieniu… Ktos cos wie?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.