Paweł Trybała w rozmowie z nami zdradza, że najlepszą jego decyzją, która popchnęła jego karierę do przodu, było przejście do Nastula Team. Popularny „Trybson” zdradza również Magdalenie Dubert to, że chciałby zostać już na poważnie w MMA i jakie ma plany w związku z tą decyzją. Zapraszamy do obejrzenia i przesłuchania wywiadu!

33 KOMENTARZE

 1. Niech mu ktoś wytłumaczy(trener?), że po tym co pokazał to wielkim sportowcem nigdy nie będzie. To było dobre do bitki sprzed dyskoteki, bo i przeciwnik znalazł się niemal na chwilę przed walką.

 2. A ja życzę Trybsonowi wszystkiego dobrego na drodze zawodniczej. Niech się spełniają marzenia. Pięknie wypowiada się o swojej rodzinie. Widać, że darzy ją szacunkiem i miłością. Pozytywny chłopak. Napierdalaj!

 3. A ja życzę Trybsonowi wszystkiego dobrego na drodze zawodniczej. Niech się spełniają marzenia. Pięknie wypowiada się o swojej rodzinie. Widać, że darzy ją szacunkiem i miłością. Pozytywny chłopak. Napierdalaj!

  Mam identycznie. Lubię gościa, szczery w chuj. WAR TRYBSĄ!

 4. Żałosny jest ten cały cyrk. Chciałbym oglądać w klatce zawodników a nie ludzi którzy ubzdurali sobie że będą zawodnikami mma.

 5. Żałosny jest ten cały cyrk. Chciałbym oglądać w klatce zawodników a nie ludzi którzy ubzdurali sobie że będą zawodnikami mma.

  A od kiedy jest się zawodnikiem mma ? Jakie trzeba normy spełniać według ciebie ? I jeszcze jedno pytanie ,  od kiedy można mówić o tym że się chce temu sportowi  poświęcić ?

 6. Jakoś źle nie zawalczył, trochę więcej opanowania by mu się przydało w sytuacjach gdzie ma rywala na przyłożenie pięści. Młody jest będzie się przykładał do treningów i słuchał wskazówek to jeszcze może trochę powalczyć.

 7. Nie za bardzo rozumiem hejt na niego. Mam wrażenie że pojawia się tu tylko przez to, jak zaistniał w Polsce. Nikt nie urodził się zawodowcem i z rekordem 10-0. Bije się w PLMMA, które moim zdaniem jest teraz dla niego odpowiednim miejscem. Ja mu kibicuję. Bardzo  pozytywnie mnie zaskoczył i jak każdego innego zawodnika jego umiejętności zweryfikuje czas i kolejni rywale.

 8. Nie rozumiem napinki niektórych. Nie interesuje was osoba Trybsona, to nie wchodźcie i nie zalewajcie hejtem osoby, która chce coś robić. Nikt nie rodzi się wielki, do wielkości trzeba dążyć. Zweryfikujecie go jak rozwinie (mam nadzieje) skrzydła. Warsaw shore, to była inna bajka, w wywiadzie widać, że chłop ma trochę bardziej poukładane w głowie. Powodzenia.

 9. Nie za bardzo rozumiem hejt na niego. Mam wrażenie że pojawia się tu tylko przez to, jak zaistniał w Polsce. Nikt nie urodził się zawodowcem i z rekordem 10-0. Bije się w PLMMA, które moim zdaniem jest teraz dla niego odpowiednim miejscem. Ja mu kibicuję. Bardzo  pozytywnie mnie zaskoczył i jak każdego innego zawodnika jego umiejętności zweryfikuje czas i kolejni rywale.

  Dokładnie, jak niedługo @Masu wkreci @michi972 do PLMMA też będziecie hejtowac, że wyskoczył sroce spod ogona?

 10. Popularny "Trybson" zdradza również Magdalenie Dubert

  Przeczytałem:

  Popularny "Trybson" zdradza również Magdalenę Dubert

  I pomyslałem:

  @Cloud już jedzie ci wpierdolić, Trybała 🙂

 11. Przeczytałem:

  Popularny "Trybson" zdradza również Magdalenę Dubert

  I pomyslałem:

  @Cloud już jedzie ci wpierdolić, Trybała 🙂

  Płacę każde pieniądze, aby zobaczyć tę walkę!

 12. Dokładnie, jak niedługo @Masu wkreci @michi972 do PLMMA też będziecie hejtowac, że wyskoczył sroce spod ogona?

  Będą hejtować jak się dowiedzą jaki procent mam.

 13. Mogę podawać ręcznik, wodę albo stołek za skromne 7% 😉

  Za tyle musiałbyś jeszcze dupe ogolić :śmiech:

 14. Mogę podawać ręcznik, wodę albo stołek za skromne 7% 😉

  dobrze, ze napisales "albo" jest jeszcze jedna funkcja i kolejne 7% do rozdania 😀

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.