W zeszłym tygodniu po jednej z sesji sparingowych przygotowującego się do walki z Paulem Reedem Anzora Azhieva przeprowadziliśmy wywiady z jednym z sparingpartnerów Czeczena – uznanym judoką Krzysztofem Wiłkomirskim oraz Piotrem Wojtkowskim, który czuwa nad postępami Azhieva w parterze.

[youtube id=”9fA6RYyw7Zw” width=”620″ height=”360″]

[youtube id=”gdllC9Q223I” width=”620″ height=”360″]

Jedyny człowiek na świecie, który wkręcił się w MMA walką Arlovski vs. Eilers. Poliglota. Entuzjasta i propagator indonezyjskiego przemysłu tekstylnego. Warszawiak od kilku pokoleń i dumny z tego faktu. Nie zawsze pisze o sobie w trzeciej osobie ale kiedy to robi jest to w polu biografia na MMARocks.pl

7 KOMENTARZE

 1. Widowiskowe te obalenia ;P Najlepsza walka judo wq mnie: Jimmy Hettes vs Nam Phan.

 2. A mnie sie Karo Parisyan zawsze podobał jeśli chodzi o judo w pewnym etapie swojej kariery.

 3. Dobrze sie prezentuje, slychac ze po polsku tez coraz lepiej sobie radzi.
  Forma widac ze jest i moze byc grozny.

 4. Jeżeli chodzi o judo w mma to najlepsze wydanie, jakie widziałem to były właśnie walki Karo Parisyana. Udało mu się wyeliminować te niekorzystne elementy i dostosować rzuty do walki bez judogi. Niestety Karo był słaby fizycznie, miał marną kondycję i do dupy stójkę, przez co pomimo fantastycznego judo nie mógł przeskoczyć pewnego poziomu, no ale z Serrą i Diazem wygrał. W każdym razie te rzuty były bardzo widowiskowe.

  JDS : dzięki za walkę Hettesa. Gość rzeczywiście ma świetne judo. Ciekawe jak będzie wyglądać na tle mocnych zapaśników. Patrząc na przykład Karo – powinien sobie radzić. Będę śledził jego karierę.

  Chyba najbardziej utytułowanym reprezentantem judo w mma jest Rhonda. Może nie jest tak finezyjna jak Karo, ale na pewno wyjątkowo skuteczna.

 5. jak dla mnie najpiękniejsze momenty Judo w MMA to były rzuty Akiyamy na Shieldsie. Mógłbym oglądać w nieskończoność, Sexy jest przekozakiem:

   

 6. Sexy ma być może nawet najlepsze judo ze wszystkich zawodników mma ever, niestety oprócz zajebistego judo jest dosyć marny, co nie pozwala mu wykorzystać w pełni swoich umiejętności.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.