Wywiad z Oskarem Piechotą, który na gali Time Of Masters 17 stycznia w Sopocie, zmierzy się z Craigiem Whitem.

19 KOMENTARZE

 1. Oskar raczej powinien walczyć częściej jeżeli ma gdzieś w głowie UFC, bo inaczej będzie zonk. On ma od w przeciągu 4 lat tylko 6 walk i żadnego stałego rytmu w MMA nie zaliczył.

  Czy nie lepiej aby się skupił tylko na MMA?

  Jak się patrzy na takiego Helda to on o zyskał najwięcej dzięki częstym startom.

 2. W tym roku Oskarowi wypadły dwie walki nie z jego winy. Widzę się z nim praktycznie codziennie i mogę powiedzieć z pełną odpowiedzialnością, że Oskar to tytan pracy i marzy o regularności walk. Oby 2015 był udany i Oskar stoczył przynajmniej 4 walki. Wystepował na jesieni na ADCC dlatego, że był w gazie i nie warto było tego zmarnować. MMA jest absolutnym priorytetem.

 3. Dzięki, za uzupełnienie i uważam również że Oskar to pracoholik, ale brak walki to najgorsze wyjście dla niego. Podziwiam jednocześnie za upór, bo nie domykanie przygotować walką wymaga dobrej motywacji.

  Dobrze mu życzę, bo to wielki talent, ale niech jego manager ruszy do roboty i szuka miejsca gdzie zawodnik uzyska progres.

 4. Oskar dobrze zrobiłby zakotwiczając w KSW, stałe walki, równa klasa rywali.

 5. KSW odpada, Eskobar już kiedyś zapowiedział że w KSW nie wystąpi na pewno( choć akurat uważam że też byłoby to dobre dla niego na tym etapie kariery) po co każdego pchać do UFC i tam być słabiakiem jak można się najpierw w Polsce pokazać. Niby za granicą coś mu miał Esco poszukać tak żeby miał stałe i gwarantowane walki…

 6. Oskar w 2014 stoczył dwie walki, trzecia została dwukrotnie odwołana nie z naszej winy i ostatecznie przeniesiona na styczeń. Plan zakłada, że w tym roku Oskar stoczy pięć walk.

  Co do KSW, to temat odpada ze względu na zapisy kontraktowe polskiego giganta. Sam Maciek Kawulski powiedział wyraźnie, że jeśli ktoś marzy o UFC to nie ma czego szukać w KSW.

 7. Paweł Kowalik

  Plan zakłada, że w tym roku Oskar stoczy pięć walk.

  Do tego jeszcze trialsy ADCC ? Ambitnie. Mam nadzieje, ze rok 2015 bedzie rokiem Piechoty, oby rozpoczal go od efektownej wygranej w Sopocie.

 8. Istnieje ryzyko, że ze względu na trialsy i finały z jednej walki zrezygnujemy, ale wolałbym nie.

 9. Paweł Kowalik

  Istnieje ryzyko, że ze względu na trialsy i finały

  No tak zapomnialem, ze jak nie bedzie Zibiego to te trialsy beda formalnoscia 😀

 10. Dla swiatowej klasy graplera, ktory potrafi nokaltowac swoich rywali nie ma innej drogi 😉

 11. Szkoda że zrezygnowano z walki z Billsteinem, jak widać był do pokonania i Oskar byłby dużo bliżej UFC.
  Zwycięstwo z Anglikiem który jest notowany w okolicach 600 miejsca w WW dużo mu nie da.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.