Już za niedługo gala GROMDA 3. „Tyson”, który miał walczyć w finale wydarzenia, został zatrzymany przez policję. Właściciele oraz szefowie organizacji w wywiadzie dla MMARocks odpowiadają na pytania „co dalej z finałem?”, „co dalej z Tysonem?” oraz zapewniają, że trzecia gala walk na gołe pięści, będzie fantastyczna bez względu na wszystko.

7 KOMENTARZE

 1. Wpływ mają na to, żeby z ludzi którzy kręcą się w okolicy kryminału nie robić sportowców do TV. Już wcześniej mówili, że musi porzucić swój wcześniejszy tryb życia. Doskonale o tym wiedzieli.

  Jeżeli się zdecydowali na to to nie ma co się nad tym rozwodzić. Żadna ich w tym wina, że facet odwala. Zawodnicy z KSW czy UFC też byli pakowani do więzień i nic wielkiego się nie stało.

 2. Wpływ mają na to, żeby z ludzi którzy kręcą się w okolicy kryminału nie robić sportowców do TV. Już wcześniej mówili, że musi porzucić swój wcześniejszy tryb życia. Doskonale o tym wiedzieli.

  Takie twierdzenie może i jest prawdziwe, ale mocno krzywdzące. Z drugiej strony masz sportowców w UFC, 100% sport, a i tam zdarzają się ludzie bijący swoje dziewczyny, pedofile, sterydziarze, patusy bijące się po pubach czy nawet takiego jednego gościa, który wali wózkami w autobusy i bije staruszków w barze. Więc czy to właściwie ma znaczenie, że na Gromdzie mogą walczyć kibice? I tu i tu jest dokładnie ten sam element, który może odpalić w dobre imię sportu i organizacji. Nawet gdyby zakazali w rekrutacji powiązań kibicowskich to znając życie znalazłby się inny zawodnik, mistrz Polski w czymś tam, który też zrobiłby jakiś odpał.

  Jeżeli się zdecydowali na to to nie ma co się nad tym rozwodzić. Żadna ich w tym wina, że facet odwala. Zawodnicy z KSW czy UFC też byli pakowani do więzień i nic wielkiego się nie stało.

  O sorka, doczytałem później to :v

  No ale pomijając te spekulacje to warto na koniec zaznaczyć, że Tyson jest niewinny do czasu udowodnienia mu winy. Nie bądźmy tłuszczą z pochodniami. Poczekajmy na rozprawę.

 3. Mati ma jednak parcie na szkło. Mariusz czekał czekał i czekał żeby też coś powiedzieć. No i się udało na koniec uff.

 4. Borek byq, Najman kopnął przeciwnika w walce bokserskiej to się mało co nie zesrałeś. Kryminalista prawie zabił człowieka – no czekamy na decyzję sądu, może jeszcze zawalczy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.