Na Soldica mam już gotowy plan! Noga perfekcyjnie się goi, wracamy! Andrzej Grzebyk na FEN 32

14 KOMENTARZE

 1. Na Soldica xD Chłop może nigdy nie wrócić do sprawności po tym jak połamał sobie piszczel po pierwszym lowkicku na bumie. Życzę jak najlepiej ale tego nie widzę.

 2. Grzebyk łatwo by wygrał z Soldiciem.

  Chyba w pici polo przez przeszkody. Po takich kontuzjach często się już nigdy nie wraca do dawnej formy (w wielu przypadkach psycha nie daje rady tego udźwignąć), vide: Spider, a nawet w dawnej formie nie stawiałbym Grzebyka w roli faworyta w walce z Robocopem.

 3. Chyba w pici polo przez przeszkody. Po takich kontuzjach często się już nigdy nie wraca do dawnej formy (w wielu przypadkach psycha nie daje rady tego udźwignąć), vide: Spider, a nawet w dawnej formie nie stawiałbym Grzebyka w roli faworyta w walce z Robocopem.

  Ale to domysły tylko, już po chujowych kontuzjach wielu wracało w kozackiej formie. A ogólnie Grzebyk jest technicznie sporo lepszy, kondycję też ma lepszą, a Pietrzak pokazał jak pokonać Soldicia.

 4. Ale to domysły tylko, już po chujowych kontuzjach wielu wracało w kozackiej formie. A ogólnie Grzebyk jest technicznie sporo lepszy, kondycję też ma lepszą, a Pietrzak pokazał jak pokonać Soldicia.

  A których to wielu wracało – chętnie poznam bo nie znam nikogo? Ja znam takich jak Silva czy Bisping czy Henderson :/ Tych co po takim czymś skończyli karierę albo powinni.

  KSW super federacja – wyciągnęli żula z odwyku po piciu na zbicie "dabul czampowi" a on zakończył sobie karierę kopiąc tego buma, bo on nawet zapomniał fighterskich odruchów. Trzeba było do ACA jednak.

 5. Grzebyk łatwo by wygrał z Soldiciem.

  :razz:utinlaugh::razz:utinlaugh::razz:utinlaugh:

  Jakby się nie połamał wchodząc do oktagonu.

 6. grzebyk dostanie na szczeke od Soldicia to się w fenie obudzi

  :waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh::waldeklaugh:

  :deniroclap:

 7. Na pewno nie dostanie Soldica w pierwszej walce po kontuzji, musi się najpierw sprawdzić z kimś innym.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.