Wywiad z jednym z właścicieli organizacji Fight Exclusive Night po czwartej edycji gali w Sopocie.

5 KOMENTARZE

  1. Fight Exclusive Night bardzo się rozwija, a wcale na to się nie zapowiadało po pierwszym ich eventcie. Bardzo fajnie, że wprowadzili klatkoring skoro organizują walki w MMA oraz K-1. Są jedyną znaczącą organizacją w Polsce, która organizuje walki w K-1 co jest bardzo ważne dla tej dyscypliny, która w ogóle nie jest promowana w polskich mediach. Dawid Mora okazał się ich największym odkryciem, jeżeli chodzi o zawodników. Tymoteusz Świątek wyrasta na ich największą gwiazdę i pewnie on będzie walczył w przyszłości o pierwszy pas tejże organizacji. Pozytywne również jest, to że organizują walki kobiet. Nawet walki Wojciecha Bartnika czy Tyberiusza Kowalczyka nie były złym pomysłem, bo przyciągneły zainteresowanie mediów, a nie przyćminiły walk prawdziwych zawodników MMA i K-1. Chciałbym w przyszłości zobaczyć na ich gali walkę Świątka z Paulem Reedem, Wlazło z Maruszakiem i walkę Mora z Tomaszem Czerwińskim. Natomiast bardzo dużym minusem federacji jest nie podawanie wyników z ważenia zawodników i mam nadzieję, że od FEN 5, to się zmieni.

  2. Zdecydowanie widac zmiany na lepsze jesli chodzi o liczbe i jakosc zestawien MMA a tylko to mnie tak naprawde interesuje. Kilku perspektywicznych zawodnikow otrzymalo szanse wystepu, calosc przebiegla calkiem sprawnie i fajnie sie to ogladalo. Jesli taka konwencja, czyli KSW bis pozwala zapelnic hale, przyciagnac telewidzow i sprzedac calosc to mi jakos szczegolnie to nie przeszkadza. Sportowo pewnie nigdy nie bedzie to nic na poziomie PROMMAC -u, ale pewnie chetnie obejrze kolejne gale.

  3. Wszystko było okej poza jednym – konferansjerem. Koleś, który zapowiadał walki za wszelką cenę chciał być KASTĄ, ale nie dorasta mu do pięt. Po pierwsze ma wadę wymowy, po drugie bardzo słaby angielski, po trzecie strasznie się spocił. Nie pasował do duetu z głównym prowadzącym.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.