Pietrzak
(foto Piotr Pędziszewski/MMARocks.pl)

Ostatnie tygodnie nie były najlepszym okresem dla Michała Pietrzaka (MMA 0-1) z Ankosu Zapasy Poznań. Najpierw przegrana jednogłośną decyzją sędziów w zawodowym debiucie na Soul FC z Sylwestrem Borysem, później – odwołana walka na Night of Champions w Poznaniu.

W krótkiej rozmowie finalista MMAster opowiada o tym co nie zagrało podczas pierwszej zawodowej walki, co się zmieniło po programie i oczekiwaniu na propozycje zawodowych starć.

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

23 KOMENTARZE

 1. Sorry.. mój błąd. Teraz już powinno śmigać. A ja idę robić karne pompki 🙂

 2. Pewnie zapomniał zamazać twarzy i teraz edytuje

  Edit:

  Jeszcze nie idź, bo nadal nie działa.

  I like the way you die, boy.

 3. Momento… YouTube cały czas to wysyła do publikacji. Nie wiem dlaczego trwa to tak długo. Powinno się pojawić za parę chwil.

 4. no nie wiem… wymierzcie, ogladajcie a ja pójdę cisnąć smutno w kącie 🙂

 5. proponuję tyle minut pompek ile nie ma wywiadu od założenia tematu : )

 6. W programie Michał sprawiał wrażenie przysłowiowego ,mówiąc grzecznie, „łysego nicponia”. Coś w stylu ” wchodze do klatki robie swoje eeeee rozbijam komus leb i do widzenia”. Niech poprawi kondycje i nie liczy, że mma to zapasy i zacznie poprawiać stójke. Co nie zmienia faktu,że jest silny jak 0,7 Janikowskiego

  Ps* co tam robi ten dziadek grający w kosza???

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.