Michał Andryszak na gali KSW 41 w Katowicach w niespełna pół minuty znokautował byłego mistrza wagi ciężkiej KSW, Fernando Rodriguesa Juniora. Zapraszamy od obejrzenia wywiadu z Polakiem tuż po walce.

14 KOMENTARZE

  1. Fernando to akurat żaden wyznacznik, ale głęboko wierzę, że Longer ma potencjał na bycie najlepszym z naszych w ciężkiej i że jednak w ostatniej chwili Kowalik zrobi unik w kierunku UFC, bo przecież jak on zostanie uwiązany tutaj pasem to będzie dramat…

  2. Michał to w ogóle klasa sama w sobie, jest bardzo młody – 25 lat, ma bardzo dobry rekord, większość walk rozstrzyga w 1 rundzie, murowany mistrz w kategorii ciężkiej – Bedorfa również bardzo szybko zweryfikuje. Takich zawodników organizacja musi trzymać, bo to na ich nazwiskach w swoim czasie będzie budowana siła federacji, o takich zawodników muszą dbać, szanować.

  3. Longer to niezly dzik. Wygląda tak, jakby ktoś napchal arbuzow do worka.

    Jak popatrzę na takiego  Longera, Bedorfa,Włodarka czy Pudziana, to nawet się nie dziwię zagranicznym opiniom, że przeciętny zawodnik  w krs1 ma budowę avengersa-waligóry.

    Całe szczęście Silva ratuje sytuację. :rutekajak:

  4. Takich zawodników organizacja musi trzymać, bo to na ich nazwiskach w swoim czasie będzie budowana siła federacji, o takich zawodników muszą dbać, szanować.

    :stevecarell:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.