Maciej Kazieczko (3-0) po szybkim rozprawieniu się z Tomaszem Matusewiczem podczas gali KSW 38: Live In Studio.

14 KOMENTARZE

 1. Widzę że Borys nie rzucał słów na wiatr mówiąc że ten chłopak ma talent.

  Szybko i efektownie :applause:dla niego.

 2. Jeśli chodzi o pojedynek Macieja to poza fenomenalnym zakończeniem należy pochwalić równie genialny narożnik z Marcinem Bilmanem na czele. Sposób w jaki się komunikował z Kazieczko był niesamowity i nikt poza nimi nie miał bladego pojęcia co na to starcie przygotowali.

 3. Jeśli chodzi o pojedynek Macieja to poza fenomenalnym zakończeniem należy pochwalić równie genialny narożnik z Marcinem Bilmanem na czele. Sposób w jaki się komunikował z Kazieczko był niesamowity i nikt poza nimi nie miał bladego pojęcia co na to starcie przygotowali.

  Warunki studia zdecydowanie sprzyjały komunikacji na linii zawodnik – narożnik , ja w tv bardzo dobrze słyszałem podpowiedzi z kornera , tak że sądzę że zawodnicy też nie mieli z tym problemu. Dobrze że nie było Mirka w narożniku Chmielewskiego bo on zawsze strasznie drze japę a to mogło by zburzyć panującą harmonię w studiu 😆

 4. Warunki studia zdecydowanie sprzyjały komunikacji na linii zawodnik – narożnik , ja w tv bardzo dobrze słyszałem podpowiedzi z kornera , tak że sądzę że zawodnicy też nie mieli z tym problemu. Dobrze że nie było Mirka w narożniku Chmielewskiego bo on zawsze strasznie drze japę a to mogło by zburzyć panującą harmonię w studiu 😆

  Bardziej chodziło mi o współpracę między nimi 😉 nie każdy zawodnik tak kluczowo trzyma się podpowiedzi albo gameplanu. Kiedy Marcin krzyczał 'kop' to Maciej kopał. Potem zaczął powtarzać 'Maciej on zaczyna popełniać ten błąd który rozpracowaliśmy'. Słowo BŁĄD padło bodajże ze trzy razy. W pewnym momencie Bilman wykrzyczał 'Maciej teraz! Dociśnij!'… Kilka sekund później Tomek leżał na deskach… To chwali się bardziej niż to kto głośniej wydrze japsko ;).

  (Info dla ludzi którzy nie mieli okazji oglądać tego pojedynku ;D)

 5. Bardziej chodziło mi o współpracę między nimi 😉 nie każdy zawodnik tak kluczowo trzyma się podpowiedzi albo gameplanu. Kiedy Marcin krzyczał 'kop' to Maciej kopał. Potem zaczął powtarzać 'Maciej on zaczyna popełniać ten błąd który rozpracowaliśmy'. Słowo BŁĄD padło bodajże ze trzy razy. W pewnym momencie Bilman wykrzyczał 'Maciej teraz! Dociśnij!'… Kilka sekund później Tomek leżał na deskach… To chwali się bardziej niż to kto głośniej wydrze japsko ;).

  (Info dla ludzi którzy nie mieli okazji oglądać tego pojedynku ;D)

  Można też obejrzeć wywiad 😛

 6. :applause:Magdo za spostrzegawczość , faktycznie galę oglądałem od 2 pojedynku bo wtedy ruszyła transmisja na Polsacie Sport a z tej walki zobaczyłem tylko ten fragment który wrzucono na portal czyli praktycznie samo efektowne zakończenie. Siedziałaś blisko oktagonu tak że miałaś dobry podgląd na sytuację  , zresztą to co mówisz sam Maciek potwierdził w tym wywiadzie czyli wszystko się zgadza , jak widać przed dobrym dziennikarzem nic się nie ukryje  :OK:

 7. :applause:Magdo za spostrzegawczość , faktycznie galę oglądałem od 2 pojedynku bo wtedy ruszyła transmisja na Polsacie Sport a z tej walki zobaczyłem tylko ten fragment który wrzucono na portal czyli praktycznie samo efektowne zakończenie. Siedziałaś blisko oktagonu tak że miałaś dobry podgląd na sytuację  , zresztą to co mówisz sam Maciek potwierdził w tym wywiadzie czyli wszystko się zgadza , jak widać przed dobrym dziennikarzem nic się nie ukryje  :OK:

  Lubimy, jak nasi dziennikarze są doceniani,ale proszę jednak bez zbędnego stulejarstwa.

  Dzięki

 8. ale proszę jednak bez zbędnego stulejarstwa

   Myślę że z tym stulejarstwem to trochę pojechałeś po bandzie ,ale każdy może mieć swoje indywidualne odczucia.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.