Zawadzki

(Foto KSW) Mateusz Zawadzki przed walką z Mateuszem Gamrotem na gali KSW 23.

18 KOMENTARZE

 1. Nie widziałem wcześniej wywiadów z Mateuszem. W porządku chłopak, trochę trema była podczas wywiadu, ale dzielnie stawiał temu opór. Oby obaj Mateusze dobrą walkę dali (przygotowanie obu wprost jak na ważenie UFC, a to jeszcze przed odwadnianiem…), by nawet eLka żadnemu nie stopowała kariery. Mega zajarany jestem tą walką. Jedynie pod kątem sportowym ustępuje dla mnie walce Cipao z Kendallem, potem kobiety oczywiście i walka Piskorza. Reszta w sumie o nic, ale oby i Mamed i Aslan i Pudzian wygrali 🙂

 2. Strasznie spięty podczas wywiadu. Zobaczymy jak robienie wagi odniesie się kondycyjnie, bo do jutra zostało mu kilka kilo do zrzucenia. No i chce wnieść aż 77kg do ringu także bardzo szybko mase nadrabia 😀 A co do gadki o zejściach to trochę zbyt pewny siebie. Gamer to jeden z największych zapaśniczych kosiorów w kraju 🙂 Mega walka będzie.

 3. Też jestem bardzo ciekawy tej walki, bo obaj są kotami. Mateusz w wywiadzie mocno stremowany, ale nic dziwnego.

 4. Chyba nie radzi sobie tak dobrze ze stresem jak mu się wydaje i szkoda żeby tak wyszedł do walki. Może bracia Diaz powinni pomóc w takim przypadku?

 5. Bedzie ogien, stres zejdzie jak juz bedzie na ringu, cos czuje ze moze byc mega kozacka walka. Teskty o obronach sprowadzen moga byc celowe 😉

 6. Trchoe zestresowany, ale wywiad to nie walka. Licze że Barni da dobrą walke.

 7. Tu musiał się składnie wypowiadać, w sobotę będzie musiał robić coś co jest mu zdecydowanie bliższe. No, ale jak będzie to zobaczymy, obaj mają argumenty, kwestia, którego to dzień będzie bardziej 😉

 8. Ale stres… Ale liczę na to, ze w ringu zapomni o kamerach i skupi sie tylko na przeciwniku i stres zniknie…

 9. Jeżeli Mateusz stresuje się tak wywiadem, to nie wróży dobrze przed walką, bo się może chłopak wykończyć kondycyjnie, jak puszczą emocje.

  Mam nadzieje że wytrwa i da dobrą walkę.

 10. Chyba jednak Escobar nie jest tak stresujacy jak mnostwo kibicow, wielka hala i pelno kamer. Nie wroze mu sukcesu w sobotniej walce.

 11. Mam nadzieję, że do walki nie wyjdzie tak stremowany, bo ciężko będzie. A tymbardziej, że stawiałem na Barniego. Liczę na zwycięstwo ;).

 12. Stres stresem, to jest zawodnik MMA, walka to jego zawód. Wyjdzie na ring i zapomni o stresie. Co najwyżej w pierwszej rundzie będzie powoli się rozkręcał. W normalnych okolicznościach mocno bym mu kibicował, ale Gamrot to jeden z moich ulubionych zawodników, więc liczę na dobrą walkę a w przyszłości Barni będzie miał we mnie kibica.

 13. Kazdy chyba na jego miejscu by mial treme przed tak wanym pojedynkiem ale po walce juz powinno zejsc troche cisnienie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.