Mateusz Gamrot
(fot. Piotr Pędziszewski/[email protected])

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z wychowankiem klubu Ankos Zapasy Poznań – Mateuszem Gamrotem (MMA 3-0, #9 w rankingu PL). Rozmowę nagraliśmy podczas Mistrzostw Polski No-gi w Luboniu. Był to jego pierwszy start po złamaniu kości śródręcza w walce na Night of Champions 5.  Mateusz opowiada o tym na ile kontuzja wpłynęła na jego dyspozycję, głodzie zwycięstw i najbliższych planach startowych.

[youtube id=”i7acQmeOdGM” width=”620″ height=”360″]

Krzysztof Skrzypek
Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

16 KOMENTARZE

 1. "Druga połowa kwietnia" – czyli Mateusz na MMAA 3 / Fighters Arenie ? Byłoby świetnie 🙂 

 2. szczerze wątpie w MMAA, Kościelski kiedyś powiedział, że nikt z jego wychowanków nie będzie tam walczył, chyba że redaktor Kowalik użył odpowiednich argumentów 🙂

 3. Druga polowa kwietnia ? PLMMA 14 jest w pierwszej wiec ciekawe 20 czy 27. Glowna karta MMAA 3 juz praktycznie zamknieta a i relacje na lini Ankos – Cholewa niezaspecjalne, wiec raczej 20 kwietnia i FA 7 w Sieradzu. Jesli do obecnego stanu posiadania Marcin Jesiotr dolozy jeszcze Gamera to czapki z glow.

 4. Bardzo dobry wywiad. @VaeVictis FA 7 chyba w Sieradzu będzie.

  Nie szczędziłbym grosza na miejscu organizatora i zakontraktował na Fighters Arenę pojedynek Mateusz Gamrot vs. Muslim Tulshaev/ Michał Elsner.

 5. Ja z chęcią zobaczyłbym Mateusza w walce z Pionke. Ogólnie jak dla mnie ten chłopak ma już w tej chwili argumenty, żeby wygrać z Kornikiem, choć nie byłby faworytem, ale stylistycznie nie leżałby Arturowi.

  Co tu dużo pisać, bardzo kibicuję Gamerowi. 😀

 6. sędzia w finale popisał się wyjątkową niekompetencją. Dobrze, że to się źle nie skończyło…

 7. dla mnie ten chłopak ma już w tej chwili argumenty, żeby wygrać z Kornikiem, choć nie byłby faworytem, ale stylistycznie nie leżałby Arturowi.

  Dla mnie byłby faworytem 🙂

 8. Dla niezorientowanych chlopak splynal i dosc dlugo go cucono na szczescie nic sie niestalo, wygladalo dramatycznie

 9. Rozmawiałem z Mateuszem i mówił, że złapał przeciwnika tak, że trudno było wyczuć w jakim jest stanie, więc dusił delikwenta i patrzył na sędziego czekając aż zareaguje. Co miał innego zrobić? Sędzia nawalił.

 10. Dokładnie. Gamer nie zawinił. W pewnym momencie gdy wydawało się że Osiński odpływa podniósł jeszcze rękę co też mogło zmylić sędziego. Chwile później był już jednak nieprzytomny lecz rodzaj duszenia mógł utrudnić ocene tego. Sędzia zawalił ale to były sekundy więc najlepszym się może zdarzyć. Osińskiego poniosła ambicja, mógł klepać.

  Co do dalszych startów to powodzenia życzę Gamrotowi i stopniowo niech wypływa na coraz głębsze wody 🙂

 11. Skoro druga połowa kwietnia to może MMA ATTACK i walka z Piotrem Hallmannem, bo wątpię by Mateusz walczył na undercardzie

 12. Mi się jednak bardziej zdaje, że może być to under… Paweł wspominał o tym, że jest odpowiedzialny za jedną walkę na underze i własnie to może być to !

 13. @Malymaja

  Jeśli Paweł jest odpowiedzialny za Polską stronę fightcardu to podejrzewam że w życiu nie zestawił bym tak bez sensownego pojedynku jakim byłby pojedynek Gamrota z Hallmannem.

 14. @GSP No tylko MMA ATTACK mi przyszło do głowy, jak napisałem wątpię by Mateusz Gamrot chciał walczyć na UnderCardzie a na karcie głównej z wagi lekkiej jest tylko Hallmann i tak jakoś mi przyszło na myśl takie starcie

 15. tak jak napisałem, zjebał sędzia. Gamrotowi życzę jak najlepiej, Ankos to niezła wylęgarnia dzików.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.