Fouda

(Fot. Michał Biel / MMARocks.pl) Szwedzki zawodnik Martin Fouda w rozmowie z MMARocks.pl po zwycięstwie nad Mariuszem Cieślińskim w jednej z głównych walk PROMMAC 1.

16 KOMENTARZE

 1. Fajny wywiad. Martin spoko gość. Miał logiczny gameplan i tak zachowuje się w dzisiejszych czasach profesjonalista po prostu. Niweluje braki u rywala. Chętnie zobaczę jeszcze go z jakimś polskim zawodnikiem ponownie. Jakby więcej działał w parterze, skuteczniej to jeszcze lepiej bym wspominał występ. Uwielbiam slamy, ale gdy jest taka różnica zapaśnicza to już wygląda na bulling, a poza tym niewiele się działo 😉

 2. Bardzo sympatyczny gość. W klatce zrobił swoje i po kłopocie. Dawać go Nieśmiertelnemu!

 3. Jestem za, choć Omen ze świetnych obron też nie słynie, ale oby nad tym pracował i się okaże, że więcej warte jego łapy w klatce niż takie doświadczenie MT 😉

 4. Nieśmiertelny siedział przede mną na gali, więc widział, że raczej zapaśniczo by nie sprostał Laughing

 5. Może i by nie sprostał, ale zawsze by robił coś więcej niż Mariusz ; ) Omen nie skupiał by się tylko na robieniu pasywności w parterze ; )

 6. Nie, siedział z Mikeyem Tigerem to aż się odniechciało…

  @down tak
  MMAA1, MMAA2, MMAA3, ALMMA42, KSW24, PROMMAC1… What’s next?

 7. Widzę, że Omen mota się tylko z elitą. Ozdoba, Tiger. Całkiem mocna paka. Szkoda, że im Okniński ukradł nazwę Poland Top Team, ale na bank pozwoli tej plejadze się przyłączyć.

 8. Spoko typek. Widziałem już to nawet po zachowaniu na prezentacji zawodników czy przy wejściu na ring. Fajnie by go było jeszcze zobaczyć na jakiejś polskiej gali, tym bardziej że wygrał. 

 9. bardzo sympatyczny gość. mam nadzieję, że go w Polsce jeszcze zobaczymy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.