Mariusz Pudzianowski przed starciem z Szymonem Kołeckim, które odbędzie się na gali KSW 47 w Łodzi.

Legalna transmisja KSW 47 w HD
Rozpiska gali KSW 47 w Łodzi

Media trening Pudziana przed KSW 47

21 KOMENTARZE

 1. Mariusz to jednak absolutny ewenement, nawet w skali globalnej. Ponad 10 lat treningow, 19 stoczonych walk i … minimalny progres w sferze praktycznej plus te same farmazony o przygotowaniach w zaciszu, treningach i sparingach z "chlopakami". Co z tego skoro rodacy go kochają i będą czekać na kolejny występ, niezależnie od tego czy Pudzian będzie dzwigal, deklamował, śpiewał, tańczył czy walczył 😉

 2. Różal też trenuje w małej salce i był mistrzem KSW i Mario  też sięgnie po najwyższe laury

  Różal pizgał się na salce z dzikami z lokalnej mordowni. Pudziao ma Arbiego ważącego tyle co @Baasteek.

 3. Co z tego skoro rodacy go kochają i będą czekać na kolejny występ, niezależnie od tego czy Pudzian będzie dzwigal, deklamował, śpiewał, tańczył czy walczył 😉

  I to jest właśnie sukces. Może nie w MMA, ale tak życiowo i medialnie to tak.

 4. I to jest właśnie sukces. Może nie w MMA, ale tak życiowo i medialnie to tak.

  Tego chyba nikt nie jest w stanie zakwestionowac.

 5. Różal pizgał się na salce z dzikami z lokalnej mordowni. Pudziao ma Arbiego ważącego tyle co @Baasteek.

  Nie obrazaj Arbiego. 10-15 kg wiecej od Bastka wazy lekko:wink:

 6. Oby Szymon pokazał całej Polsce jakim Mariusz jest antytalentem :roberteyeblinking: Mario nazywa się takim sportowcem , że kamień gotuje itd , to ja się zapytam : NA JAKIM KURWA GAZIE ON TEGO KAMIENIA GOTUJE ? jak bym ja na takim rosół gotował w Niedziele to sam makaron bym wpierdalał :deniro: Jak gościu który ma się za sportowca może stać tyle lat w miejscu ? nie rozwijać się ? Prawdziwy sportowiec cały czas idzie do przodu , ucząc się , poprawiając niedoskonałości po czym stając się lepszym :redford:

  Mario co jest z Tobą nie tak ?::clintdis::

 7. Oby Szymon pokazał całej Polsce jakim Mariusz jest antytalentem :roberteyeblinking: Mario nazywa się takim sportowcem , że kamień gotuje itd , to ja się zapytam : NA JAKIM KURWA GAZIE ON TEGO KAMIENIA GOTUJE ? jak bym ja na takim rosół gotował w Niedziele to sam makaron bym wpierdalał :deniro: Jak gościu który ma się za sportowca może stać tyle lat w miejscu ? nie rozwijać się ? Prawdziwy sportowiec cały czas idzie do przodu , ucząc się , poprawiając niedoskonałości po czym stając się lepszym :redford:

  Mario co jest z Tobą nie tak ?::clintdis::

  MMA to jest taki specyficzny sport, w którym bycie sportowcem nie wystarczy . . . dlatego to jest jedyny sport na świecie, który mnie interesuje, więcej, pochłonął mnie w całości jak tylko go zobaczyłem po raz pierwszy. . .

 8. Pierwsze msce u Mirka, wyprowadzka do ATT. Jedyne momenty gdy Pudzian trenował mma. Cała reszta to ćwiczenie ciała pod obciążenia związane z walką.

  Każdy kto kiedykolwiek trenował wie, że Mariuszowi brakuje sparingów. Pizgania się. Wprowadzania przerabianych tarcz w nawyk. A i pokulac się by wypadało.

 9. Pierwsze msce u Mirka, wyprowadzka do ATT. Jedyne momenty gdy Pudzian trenował mma. Cała reszta to ćwiczenie ciała pod obciążenia związane z walką.

  Każdy kto kiedykolwiek trenował wie, że Mariuszowi brakuje sparingów. Pizgania się. Wprowadzania przerabianych tarcz w nawyk. A i pokulac się by wypadało.

  Chyba z Jeleniewskim coś jeszcze robił bo widać było jakiś progres…

 10. Chyba z Jeleniewskim coś jeszcze robił bo widać było jakiś progres…

  Racja. W tamtym okresie również obijali go Omielanczuk, Tybura i kilku innych i jak sam mówisz, przynosiło to efekty.

 11. Fenomen. Od 10 lat w wywiadach to samo. Z resztą bez względu na sedno zapytania. Niepojęte.

  kiedyś gadał, że mistrzem świata będzie w MMA

  teraz do od kilku lat za 2-3 lata kończy kariere

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.