Strona główna KSW 35 Mariusz Pudzi... KSW 35Marcin RóżalskiMariusz PudzianowskiWywiady Mariusz Pudzianowski o KSW 35 i ostatnich wydarzeniach [Forum MMA] Przez Tomasz Chmura - 02/04/2016 18 PODOBNE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA „WASYL” po GROMDA 25 – Pokazałem, że stać mnie na potężne pojedynki! Denerwuje mnie pompowanie zawodników, ja na wszystko zapracowałem sam – Konrad Rusiński na GROMDA 2... Naładowany energią SCARFACE przed GROMDA 25 18 KOMENTARZE Świetne zdjęcie na miniaturce. W 100% oddaje co się w tym wywiadzie dzieje, Pudzian podirytowany, a Durniat jakby z kolegą gadał. Mariusz zawsze spoko. 1:28 jakiego Mariusza? :crazy: #TeamPudzian straszny_raptor 1:28 jakiego Mariusza? :crazy: Panoarwskiego! To chyba przykrywka przed prokuraturą. po chuj te pytanie na koniec… 😐 ogólnie wrażenie bardzo okej, Pudziao zawsze zresztą daje konkretne wywiady. szkoda zepsucia atmosfery ostatnim pytaniem. To nie było zepsucie atmosfery. Trochę chyba nie kumacie klimatu wywiadu :). Pudzian nawet fajnie się rozwinął medialnie (?), przyjemnie się słuchało tego wywiadu. Te z początku jego kariery były nie do przesłuchania. Aż dziwne, zazwyczaj na lubię słuchać Pudziana bo peieprzy trzy po trzy, a tu było spoko :applause: eee i żadnych śmiesznych powiedzonek przekręconych nie było? Zawiodłem się! Wkład w MMA jest duży więc oglądnę całe. Na wstepie daje like i zasiadam do sluchania! Pudziao nigdy za wiele :beer: Mario nagraj film jak już dorwiesz złodziei :boystop: Ciekawe to mijanie się na sali treningowej z przyszłym rywalem 😀 Co Pudzian taki spięty z tą prokuraturą? Boi się już gadać czy co? gdzie jest kurwa ciągnik Mariusz Ponadzielski? 😀 Wywiady z Mariuszem są zawsze zajebiste. A zepsucia atmosfery żadnego nie było. Pudzian się uśmiechnął i heja. ZOSTAW ODPOWIEDŹZaloguj się, aby dodać komentarz Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy. Najnowsze informacje Iwo Baraniewski twarzą w twarz z rywalem przed kolejną walką w oktagonie UFC (WIDEO) Iwo Baraniewski zrobił ... „Przegrał przed czasem z gościem, który jest dwie kategorie niżej”. Telejko prowokuje medialn... „Pierwsze zapasy po kontuzji zrobione”. Błachowicz wraca do pełnej sprawności
Świetne zdjęcie na miniaturce. W 100% oddaje co się w tym wywiadzie dzieje, Pudzian podirytowany, a Durniat jakby z kolegą gadał.
po chuj te pytanie na koniec… 😐 ogólnie wrażenie bardzo okej, Pudziao zawsze zresztą daje konkretne wywiady. szkoda zepsucia atmosfery ostatnim pytaniem.
Pudzian nawet fajnie się rozwinął medialnie (?), przyjemnie się słuchało tego wywiadu. Te z początku jego kariery były nie do przesłuchania.
Wywiady z Mariuszem są zawsze zajebiste. A zepsucia atmosfery żadnego nie było. Pudzian się uśmiechnął i heja.
Świetne zdjęcie na miniaturce. W 100% oddaje co się w tym wywiadzie dzieje, Pudzian podirytowany, a Durniat jakby z kolegą gadał.
Mariusz zawsze spoko.
1:28 jakiego Mariusza? :crazy:
#TeamPudzian
Panoarwskiego! To chyba przykrywka przed prokuraturą.
po chuj te pytanie na koniec… 😐
ogólnie wrażenie bardzo okej, Pudziao zawsze zresztą daje konkretne wywiady. szkoda zepsucia atmosfery ostatnim pytaniem.
To nie było zepsucie atmosfery. Trochę chyba nie kumacie klimatu wywiadu :).
Pudzian nawet fajnie się rozwinął medialnie (?), przyjemnie się słuchało tego wywiadu. Te z początku jego kariery były nie do przesłuchania.
Aż dziwne, zazwyczaj na lubię słuchać Pudziana bo peieprzy trzy po trzy, a tu było spoko :applause:
eee i żadnych śmiesznych powiedzonek przekręconych nie było? Zawiodłem się!
Wkład w MMA jest duży więc oglądnę całe.
Na wstepie daje like i zasiadam do sluchania! Pudziao nigdy za wiele :beer:
Mario nagraj film jak już dorwiesz złodziei :boystop:
Ciekawe to mijanie się na sali treningowej z przyszłym rywalem 😀
Co Pudzian taki spięty z tą prokuraturą? Boi się już gadać czy co?
gdzie jest kurwa ciągnik
Mariusz Ponadzielski? 😀
Wywiady z Mariuszem są zawsze zajebiste. A zepsucia atmosfery żadnego nie było. Pudzian się uśmiechnął i heja.