Mamed Khalidov w rozmowie z mediami po porażce z Tomaszem Narkunem na KSW 42 w Łodzi.
fot. Sebastian Rudnicki/KSW

31 KOMENTARZE

 1. "Nareszcie przegralem" dobra motywacja. Rewanż z cipkiem to dobra opcja

  Aktualnie dobra opcja to obrona pasa z Askhamem.

 2. Pierdole Askhama. Dawac mi rewanz jak Mamed mowi i to najlepiej o drugi pas. Byloby pieknie gdyby wczoraj Mamed ubil sztywniaka Narkuna, no ale mam nadzieje ze w rewanzu to sie stanie. Kazda walka chujowa gdy w perspektywie mozliwosc oklepu na Narkunie

 3. Niech w ramach rewanżu zrobią walkę na dyktanda, Mamed wtedy będzie miał wygraną w kieszeni:werdum:

 4. bardziej to Mamed przegral niz Tomek wygral

  Problem jest taki że Narkun nie chce dać rewanżu Mammedowi.

  jemu to juz sie calkiem sufit na leb spierdolil

 5. Khalidov vs Askham i Narkun vs Fields na jednej gali. Jeśli mistrzowie zwyciężą to rewanż o pas w 93 :bleed:.

 6. Ja mu się nie dziwię, zrobi sobie dwie takie walki w roku, z marszu, bez spiny i bez zbijania wagi i kilkaset tysięcy złotych w turbanie jest. NAwet w takim ACB musiałby się trochę postarać, znowu by dostał jakiegoś groźnego noł nejma i zaczałby robić fikołki. Narkun i KSW to idealne miejsce dla starego Mameda bez ambicji sportowych.

 7. Rewanż z cipkiem to dobra opcja

  Mamed Cipao porobi drugi raz bez problemu. Co by nie mówić, to ciosy ma szybsze, jak Cipek myśli.

  BTW. 150 zawodników, a same rewanże. Jak to jest @Kawul? :travolta:

 8. Jestem za

  Mamed dobrze gada, Narkunowi sie udalo wygrac i ok, ale niech nie fantazjuje, bo rownie dobrze mogl pasc w pierwszych 2 minutach 1 rundy co bylo blisko, troche skromnosci i szacunku

 9. Nie lubie go prywatnie, ale szanuje za to jakim jest sportowcem, co zrobil dla tego sportu i ile w nim sam osiagnal. Legenda.

 10. Lał aż miło duzo większego zawodnika, tez mistrza. Reke oddał bo się spompował i został naruszony, świadomie chronił swoje zdrowie, dojrzałe i mądre zachowanie pod wieloma względami.

  Strasznie mi się podobała ta walka, nokdauny, napięcie, zwroty akcji. Chciałbym to zobaczyć jeszcze raz. Jedna z najlepszych walk jakie widziałem na KSW.

 11. Można mieć swoje zdanie na temat Mameda, ale gdy jest w formie, w walce jest fenomenalny. Szkoda, że KSW nie było wcześniej w stanie ściągać mu przeciwników na miarę jego talentu. Przez brak odpowiednich wyzwań dla niego i decyzję o pozostaniu w KSW, jako kibice, zostaliśmy ograbieni z możliwości oglądania sztuki walki na najwyższym poziomie. Tomek, w końcu, zmusił Mameda do wysiłku, twardy łeb i psycha Narkuna, doprowadziły do tego, że Khalidov popełnił gruby błąd. W sumie, to nie mam nic przeciwko rewanżowej walce, w końcu to show, a pasy i drabinki w KSW nie mają większego znaczenia.

 12. Można mieć swoje zdanie na temat Mameda, ale gdy jest w formie, w walce jest fenomenalny. Szkoda, że KSW nie było wcześniej w stanie ściągać mu przeciwników na miarę jego talentu. Przez brak odpowiednich wyzwań dla niego i decyzję o pozostaniu w KSW, jako kibice, zostaliśmy ograbieni z możliwości oglądania sztuki walki na najwyższym poziomie. Tomek, w końcu, zmusił Mameda do wysiłku, twardy łeb i psycha Narkuna, doprowadziły do tego, że Khalidov popełnił gruby błąd. W sumie, to nie mam nic przeciwko rewanżowej walce, w końcu to show, a pasy i drabinki w KSW nie mają większego znaczenia.

  A nie wdaje ci sie, ze ten gruby blad zostal popelniny w 1 rundzie ?

 13. Co masz na myśli? Że go nie skończył?

  Tak mi sie wdaje, ze gdyby Mamed kurczowo trzymal sie stojki Tomek by nie przetrwal tej rundy.

 14. Tak mi sie wdaje, ze gdyby Mamed kurczowo trzymal sie stojki Tomek by nie przetrwal tej rundy.

  No, ale Tomek nie wyglądał na mocno wstrząśniętego, mimo, że jeden z tych knockdownów siadł czysto na szczękę. Mamed się nie podpalał, chyba nie chciał ryzykować,  w tym czasie jeszcze dobrze się bawił. Wszystko wyglądało tak, że KO zaraz samo przyjdzie, szybkie lewy-prawy wchodziły w tym czasie jak w masło.

 15. Kurde, lubię takiego zaczepnego Mameda (Czeczena) 😆 od 3:22

  Zaczepny? Raczej wkurzony, mimika też dużo pokazuje, chyba,że zgarnął tyle ciosów (kolanem, hehe) na twarz, że non-stop sprawdzał obrażenia wewnątrz jamy ustnej (bo to klasyka, i każdy tak robi). Natomiast to, i przesadnie duże zrenice oczu mogą świadczyć jeszcze o czymś innym, i w sumie może stąd moje przekonanie o wkurzeniu.

 16. No, ale Tomek nie wyglądał na mocno wstrząśniętego, mimo, że jeden z tych knockdownów siadł czysto na szczękę. Mamed się nie podpalał, chyba nie chciał ryzykować,  w tym czasie jeszcze dobrze się bawił. Wszystko wyglądało tak, że KO zaraz samo przyjdzie, szybkie lewy-prawy wchodziły w tym czasie jak w masło.

  Fakt, ale ewidentnie z obawy przed nogami Tomka, te proby dobijania z gory byly takie bez przekonania, na stojaco szanse na skonczenie byly znacznie wieksze.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.