Pomimo wcześniejszej porażki z Mateuszem Gamrotem (MMA 12-0, #2 w rankingu PL), zawodnik Grapplingu Kraków – Łukasz „Sasza” Chlewicki (MMA 14-4-1, #8 w rankingu PL) wciąż celuje w pas mistrza wagi lekkiej KSW.

Jak mówi – liczy, że właściciele organizacji docenią jego przygotowania i sportowy potencjał a sam da lepszą walkę niż tę, stoczoną z zawodnikiem Ankosu, kiedy jeszcze nie miał on mistrzowskiego trofeum.

Rozmowa została nagrana tuż przed ogłoszeniem walki Chlewickiego na krakowskiej gali KSW 37: Circus of Pain.

19 KOMENTARZE

 1. Nie no myślę, że Sasza musiałby teraz pokonać naprawdę kogoś mega solidnego bo dwie wygrane kolejno z Kurczewskim, który ostatnio przegrał i Thomasem, który też już przegrał to raczej za mało. Albo trzecie zwycięstwo z kimś poważnie solidnym, albo dwie wygrane z kimś z przyzwoitego poziomu – tak to widzę.

 2. No spoko, ale… najmocniejszą jego stroną są zapasy, które Gamer ma na zupełnie innym poziomie, więc niby jak on zamierza to zrobić?

  Bzdura.

 3. Dla mnie nawet trzecie zwycięstwo z rzędu to mało. Sasza stoczył jedną walkę w 2015 roku z mało wymagającym Kurczewskim. W tym roku miał mieć test, a wyszedł trening na KSW z Thomasem. Z obecną forma Gamer porobi go jak dzieciaka. Nie ujmując Saszy, ma 37 lat. Powiedzmy, że jakiś cudem dostanie TS (#kswlogic) i wywalczy pas. Biorąc pod uwagę częstotliwość gal, może go przestrzymać nawet koło roku. Pierwsza obrona i do widzenia. Nie widzę sensu ani logiki. Nie widzę także argumentów Saszy przesiwko Gamrotowi.

 4. Chlewicki vs Barnaoui teraz bym zobaczył. Jak Saszka go ogarnie w dobrym stylu to może myśleć o rewanżu z Gamerem.

 5. Jeśli pokona Piraeva czy Barnaouiego, to czemu nie 😉

  Edit.

  Choć czarno widzę zwycięstwo z wyżej wymienionymi.

 6. Wygrał 2 walki i myśli o walce o pas ? Nie żartuj Łukasz.

  Jestem popularny, zbijam do 70 i robię zdjęcie na sali treningowej.

  Pan Kawulski już o to zadba w Puncherze by was przekonać, że jestem zawodnikiem MMA i zasługuję na walkę o pas.

 7. Hejt, hejtem pogania 😀  sami "artysci" komentują 😀 oczywiscie wszyscy "znawcy" tematu, a tak na poważnie Saszka to solidny zawodnik, nie zapominajmy, że Gamer miał z nim problem…więc czemu nie?

  p.s. Laikike1 Tobie płacą za pisanie takich bzdur w necie (nie tylko tutaj) ?czy taki się urodziłes?

 8. Hejt, hejtem pogania 😀  sami "artysci" komentują 😀 oczywiscie wszyscy "znawcy" tematu, a tak na poważnie Saszka to solidny zawodnik, nie zapominajmy, że Gamer miał z nim problem…więc czemu nie?

  p.s. Laikike1 Tobie płacą za pisanie takich bzdur w necie (nie tylko tutaj) ?czy taki się urodziłes?

 9. No, celować to Saszka sobie może -co najwyżej rzutką w tarczę.

  I nie wylewam tutaj jakiegoś jadu, hejtu itp. Stwierdzam subiektywnie, że Gamer jest najlepszym lekkim w KSW i prędko tego pasa nie straci. Drugie ich starcie jest bezsensowne, bo wynik jest juz znany – Gamer przez decyzję albo skończenie.

 10. Hejt, hejtem pogania 😀  sami "artysci" komentują 😀 oczywiscie wszyscy "znawcy" tematu, a tak na poważnie Saszka to solidny zawodnik, nie zapominajmy, że Gamer miał z nim problem…więc czemu nie?

  p.s. Laikike1 Tobie płacą za pisanie takich bzdur w necie (nie tylko tutaj) ?czy taki się urodziłes?

  Nie, nie miał. Przejechał się po nim bez żadnych problemów.

  Ale skoro wygrywa to nie ma co się dziwić, że celuje w pas. Jest wojownikiem i przecież nie powie, że pas go nie interesuje bo to za wysoki poziom.

 11. Niestety Saszka już nieco starawy jest, a co chyba ważniejsze mocno wyeksploatowany obfita i długą karierą w tym sporcie. Życzę jednak spełnienia marzeń.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.