W wywiadzie dla wp.pl Łukasz Leś (4-1-0) … a zresztą przeczytajcie sami:

Ostatnimy czasy serwis www.mmarocks.pl stworzył ranking polskiej sceny MMA. Klasujesz się w nim na trzecim miejscu w swojej kategorii wagowej. Jak ty sam oceniasz swoją pozycję?

Muszę przyznać że nawet nie wiedziałem że taki ranking powstał, ale tak szczerze nie bardzo się przejmuję rankingami, robie swoje a jak przejdę na emeryturę to będę się oglądał na to co osiągnąłem albo czego nie osiągnąłem. Na chwilę obecną ocenę mojej ciężkiej pracy pozostawiam fanom.

Jakie są Twoje plany na najbliższą przyszłość?

Ostatnimy czasy moje plany się nieco pokrzyżowały, gdyż miałem nadzieję zaprezentować się szerszej publiczności walcząc w Ultimate Fighter (UFC) co niestety się nie udało, ale nic straconego co się odwlecze to nie uciecze (śmiech) Obecnie czeka mnie w najbliższej przyszłości następna walka po której mam nadzieję na podpisanie kontraktu z AFFLICTION. Jest to bardzo duża organizacja w USA

Przy okazji chciałbym bardzo podziękować firmom, które mnie sponsorują: SCI-MX oraz CAGED STEEL i AFFLICTION. Pozdrawiam wszystkich czytelników i zapraszam na moje kolejne walki.

Szymon Ambrożewicz

źródło: wp.pl

dzięki yaro za info!

14 KOMENTARZE

  1. pts00 eliminacje MMA Polska wg wielu źródeł (również wg Łukasza) były imprezami amatorskimi, tylko nie wiem czemu nie wlicza do swego rekordu walki na Extreme Cage 2…

  2. nie wlicza bo na Extreme Cage 2 bil sie lukasz ale lis (zawodnik mma olsztyn) a nie les .

  3. Nie wiedział, że ranking powstał.
    Znaczy, że nie czyta „mmarocks”.
    Znaczy, trzeba go za karę, w rankingu zdegradować!!! 😉

  4. Wspomniało bo chyli czoła 🙂 MMarocks- wyrocznia polskiej sceny MMA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.