„Lepiej będzie jeśli odpoczniemy z Kornikiem od siebie” – Anzor Azhiev przed galą KSW 28.

15 KOMENTARZE

 1. Dobrze że Anzor myśli o walkach poza KSW, w jego wieku to konieczne do rozwoju umiejętności i nabierania doświadczenia, 2 walki w ciągu roku to zdecydowanie za mało a talent jest, trzeba tylko walk i chłodnej głowy. 

 2. Fajny wysyp wywiadów przy okazji krecenia trailerow dla ksw.

  Anzor vs Kornik III – jak najbardziej zwlaszcza ze w moim odczucie za kazdym razem do momentu przerwania walki to mlody Czeczen byl strona dominujaca.

  O wlakach poza ksw mowi sie od dawna nie tylko w kontekscie Azhieva i jakos nie widac zeby poza nielicznymi ktos ruszal tylek na inne gale.

 3. Anzor wygadany, pamiętam jak nie chciał udzielać wywiadów po polsku. Laughing Dobrze, jeśli faktycznie złapie walkę po KSW 28 za granicą, jak dobrze pamiętam miał kiedyś problemy z papierami, że nie mógł walczyć za granicą, wygląda na to, że teraz się to zmieniło? Ktoś to może sprostować? 

 4. Spoko wywiad. Oby rywal był solidny i kolejne zwycięstwo na koncie. Powodzenia.

 5. Raczej ma kartę stałego pobytu. I ja uważam że aż takiej dominacji czeczeńca nie było. W pierwszej alce obalil Kornika i po 2 minutach wiadomo co było. A w drugiej też potrafił zebrać dwa bezpośrednie kolana.

 6. Anzor to mega talenciak, a tak naprawdę brakuje mu tylko chłodnej głowy i doświadczenia. Pare walk i jeszcze będziemy mogli być z niego dumni, ale musi robić te minimum 2 walki poza KSW w roku, po prostu musi…

 7. Oby dwie walki powinien przegrać przez dyskwalifikacje. Pierwszy raz widziałem takie ,,przypadkowe” uderzenie głową w MMA zakończone taką poważną kontuzją.
  Nobrega kiedyś lubił w ten sposób uderzać tylko on był bystrzejszy.
  Druga walka i to tłumaczenie Mameda ,,było kolano, ale lekko”…
  Jestem pod wrażeniem opanowania Kornika w wywiadach odnośnie tego Czeczeńca: złamany nos, ciężkie KO w wyniku faulu-wszystko po ilu minutach walki?
  To już Materla ma lepiej po swoich wojnach…

 8. tytuł powinien brzmieć "lepiej będzie jeśli Kornik odpocznie ode mnie" heh

 9. Wg mnie Anzor ma ogromny potencjał i kwestią czasu jest gdy zabłysnie w oktagonie UFC. No jesli mentalnie bedzie gotowy

 10. Mam nadzieje, że zawalczy jeszcze w tym roku za granicą. Ale pamiętam, że bym problem z papierami na wyjazd. Możliwe że już Anzor załatwił sprawy papierkowe i wyjedzie zawalczyć. A co do 2 walk Anzora w roku w KSW to myślę, że dobrze by było jakby KSW dodało to swoich planów na 2015 rok ze 2-3 gale KSW Extra na 4-8 tysięcy widzów na hali. Na takich galach walczyli by zwycięzcy Pucharów i nowi młodzi, a w ME np Anzor, Narkun, Celiński, Rajewski. Bo o pas to wiadomo że na numerowanych. KSW powinno do tych mniejszych gal wrócić. Widać jakie gale robi UFC w Fight Nightach.

 11. Już miał kiedyś walczyć poza Polską i kupa z tego wyszła. Ciężko mi uwierzyć w walkę poza ksw.

 12. myślę, że dobrze by było jakby KSW dodało to swoich planów na 2015 rok ze 2-3 gale KSW Extra na 4-8 tysięcy widzów na hali.

  Z tym, że większość gal KSW jest w halach, które pojemnością nie przekraczają 8 tysięcy. crazy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.