[youtube id=”9DwebPz9q9Q”]

Jakub Kowalewicz po wygranej z Łukaszem Rajewskim na KSW 30 Genesis.

14 KOMENTARZE

 1. Dobre dobre 🙂 Ktoś tu na stronie myśli że Kowalewicz ma szanse z Gamrotem ?

 2. Kuba pnie się po tej drabince, aczkolwiek za wcześnie na Gamera. Chlewicki jeszcze stoi na drodze i to jego chciałbym zobaczyć w następnej walce z Kowalewiczem.

 3. Co Wy z tym Saszą ? Wszędzie jest pisane "KSW logic", a teraz sami chcecie dać chłopakowi po 2 zwycięstwach kogoś po porażce … Gamrot bezsprzecznie o pas. Kuba z kimś nowym, wtedy ewentualnie o pas.

 4. maniak19884

  Co Wy z tym Saszą ? Wszędzie jest pisane "KSW logic", a teraz sami chcecie dać chłopakowi po 2 zwycięstwach kogoś po porażce … Gamrot bezsprzecznie o pas. Kuba z kimś nowym, wtedy ewentualnie o pas.

  Walka z Warburtonem, który w KSW ma rekord 1-0 na gali w Londynie również pasuje. 😉

 5. Cieszą mnie ambicje Kuby, ale zobaczyłbym go jeszcze z kimś innym przed walką o pas. Może jakieś ciekawe zestawienie na domniemaną wrześniową galę KSW w Częstochowie.

 6. Na walkę z Gamrotem jest jeszcze za szybko, ale podoba mi się podejście Kuby. Ale co by nie mówić w KSW nie ma narazie nikogo kto by miał bić się o pas z Mateuszem. Gamrot vs Warburton była by świetna, tylko czy jeszcze uda się ściągnąć tego drugiego do KSW?

 7. Na Gamera jeszcze za wcześnie. Myślę, że jeszcze jedna jakaś wygrana walka np. z Saszą i dopiero wtedy o pas z Gamrotem.

 8. Nie nie jesteś, wogóle to na Onet.pl pisało ze Gamrotem sie interesuje UFC, wiec do walki nie dojdzie

 9. Zajebista postawa Kuby w tej walce. Poczekał trochę sprawdzając co Raju ma do zaprezentowania. Nie przestraszył się, w klinczu elegancko popracował. Świetne zwycięstwo. Trochę Raju oddał tą szyję, ale zapaśniczo i parterowo i tak widziałem poprawę. Brawo Kuba. Oby był prowadzony jak należy.

 10. Dla mnie Kuba zrobił bardzo duży postęp od ostatniego występu, jak wielu sugerujący się "przeciekami" z treningów Ankosu, liczyłem że Raju ma zapasy na dobrym poziomie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.