Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

13 KOMENTARZE

  1. Jestem jakoś dziwnie spokojny o wygraną Marcina. Dwie ostatnie walki bardzo dobre w jego wykonaniu. Ma czym uderzyć i walczy rozsądnie. Będzie kaos.

  2. Wow, w życiu bym nie przypuszczał, że on jest wciąż taki młody. Spoko, wszystko jeszcze przed nim, chociaż przed walką o pas, liczę na pojedynek z Celińskim

  3. Mam nadzieje że wyeliminuje tego otyłego skoksowanego nudnego i tragicznego Michała na kolejne lata z KSW. Już myślałem że bede miał spokój od Antka , Kułaka i Sztangi a KSW mi ostatnio robi takie prezenty kijowe za to że kupuję PPV

  4. Szczerze mówiąc, ciężko wytypować tutaj zwycięzce, ale chyba jednak delikatnym faworytem będzie Marcin, który jednak przygotowywał się dłużej, niż Sztanga, który o walce powiedział sie 3 tygodnie przed

  5. Fajna bitka się szykuje. Wójcik jak na tę kategorię to prawdziwy zwierzak. Sztanga jeśli nie będzie za bardzo "chciał" i nie spali się ambicją ma wszystko czego potrzeba do zwycięstwa. Bardzo niedoceniany półciężki – trochę na własne życzenie – najczęściej za mało luzu, za dużo spiny.

  6. Fajna bitka się szykuje. Wójcik jak na tę kategorię to prawdziwy zwierzak. Sztanga jeśli nie będzie za bardzo "chciał" i nie spali się ambicją ma wszystko czego potrzeba do zwycięstwa. Bardzo niedoceniany półciężki – trochę na własne życzenie – najczęściej za mało luzu, za dużo spiny.

  7. Jedziesz Marcin. Uwielbiam Twoje walki. Sztange tez lubie, ale uwazam, ze masz argumenty by zostac mistrzem KSW. Piona.

  8. Jedziesz Marcin. Uwielbiam Twoje walki. Sztange tez lubie, ale uwazam, ze masz argumenty by zostac mistrzem KSW. Piona.

  9. Główne zalety Fijałki według Wójcika to "idzie cały czas do przodu i potrafi przyjąć".Wójcik przez masakrę w stójce.

  10. Potrafi się wypowiedzieć kulturalnie i sensownie, czego niestety brakuje niektórym zawodnikom. Do tego nie robi z siebie nie wiadomo kogo, a jego umiejętności się same bronią. Będę kibicował na ERGO!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.