Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

21 KOMENTARZE

 1. Zobaczymy, chociaż ja też stawiam Marcina w roli faworyta takiej walki. Mega jestem zadowolony ze w końcu tą fw w KSW żyje, bo jednak Anzor, Kornik i Koike to za mało żeby ta kategoria ekscytowala.

 2. Ja tak trochę z innej beczki: Zabor vs FEN i aftera z biletami – coś się wyjaśniło w tej kwestii?
  Ostatnie co słyszałem to ostarżenia Jóźwiaka i odpowiedź Zabora, że to nie tak i wyjaśni jak będzie miał czas.

  A wywiadzik dobry 🙂

 3. Co by o Zaborze nie mówić (mam tu na myślę niewyjaśnioną sprawę z tymi biletami na FEN), to jednak w pracy trenerskiej zaczyna odnosić coraz lepsze wyniki. Krótko mówiąc, efekty jego pracy widać coraz częściej (np. Wrzosek i Kowalkiewicz) i tego Łukaszowie gratuluje i życzę powodzenia.

 4. Tak jak Kornika lubię jako człowieka tak sorry, w starciu z polskim "the walking dead" będzie bardzo ciężko.

 5. dewutrn

  efekty jego pracy widać coraz częściej (np. Wrzosek i Kowalkiewicz)

  Z całym szacunkiem to Karolinę chyba od podstaw stworzył Rogowski, a z Wrzoskiem jest jeszcze sporo do zrobienia.

 6. dewutrn

  Co by o Zaborze nie mówić (mam tu na myślę niewyjaśnioną sprawę z tymi biletami na FEN), to jednak w pracy trenerskiej zaczyna odnosić coraz lepsze wyniki. Krótko mówiąc, efekty jego pracy widać coraz częściej (np. Wrzosek i Kowalkiewicz) i tego Łukaszowie gratuluje i życzę powodzenia.

  ??? gdzie niby widać? gdybym ja przejął takich zawodników też bym miał takie same wyniki. Jak na razie, to jest go wszędzie pełno i dołączył do "branży" , więc będzie miał dobrą prasę. Z oceną poczekajmy parę lat.

  Co do walki kornik – zombie. To po ostatnim pojedynku Wrzoska, stawiam na kornika. Wcześniej stawiałem na zombie. jednak moim zdaniem pogodzi ich stety/niestety Czeczen.

 7. cypher

  Z całym szacunkiem to Karolinę chyba od podstaw stworzył Rogowski, a z Wrzoskiem jest jeszcze sporo do zrobienia.

  Ja nie podważam roli Rogowskiego w karierze Karolina, ale ja np. widząc jej ostatnie walki w UFC widzę spory progres w stójce, podobnie w przypadku Marcina Wrzoska, no a to akurat "działka" Zabora już od jakiegoś czasu, także dlaczego nie można go za to pochwalić?

  @luksusowyjacht tak jak napisałem wyżej, stójka wymienionych zawodników według mnie jest lepsza od kiedy trenują oni z Zaborem. Także w tym aspekcie te efekty widać, oczywiście moim skromnym zdaniem 😉

 8. prz

  Ja tak trochę z innej beczki: Zabor vs FEN i aftera z biletami – coś się wyjaśniło w tej kwestii?
  Ostatnie co słyszałem to ostarżenia Jóźwiaka i odpowiedź Zabora, że to nie tak i wyjaśni jak będzie miał czas.

  A wywiadzik dobry 🙂

  :coffeepc:

 9. dewutrn

  podobnie w przypadku Marcina Wrzoska, no a to akurat "działka" Zabora już od jakiegoś czasu

  Czasem Wrzosek nie zatańczył na gumowych nogach w pierwszej rundzie walki z Wolanem? I to chyba ze 2 razy? Podobnie, a nawet znacznie gorzej było zdaje się z Sakaszwilim (walk z Erosą i Rajewskim nie pamiętam). Twardego łba go raczej Zabor nie nauczył.

 10. Kornik dobrze sprowadza i ma niezły parter. Wrzosek bardziej stojkowicz.  Może być ciekawie.

 11. A w dupie wszywka,  i tak więcej nie wykupie ksw.  Uważam że zostałem oszukany przy ostatniej gali.  Takie jest moje zdanie.

 12. Przez niewyjaśnioną sprawę z Fenem, nie darze tego Pana sympatią, ale trzeba przyznać, że robotę jako narożnik robi bardzo dobrą, było to słychać podczas walki Karoliny, gdzie nie było ciszy tylko ciągłe porady, wielu naszych zawodników może pomarzyć o takim wsparciu z narożnika.

 13. whyucry

  Przez niewyjaśnioną sprawę z Fenem, nie darze tego Pana sympatią, ale trzeba przyznać, że robotę jako narożnik robi bardzo dobrą, było to słychać podczas walki Karoliny, gdzie nie było ciszy tylko ciągłe porady, wielu naszych zawodników może pomarzyć o takim wsparciu z narożnika.

  Jeden lubi jak mu Cyganie grają, a drugi lubi jak mu nogi śmierdzą. Ja bym tam nie wytrzymał jakby mi taki Mirek czy Zabor darł japę całą walkę.

 14. cypher

  Jeden lubi jak mu Cyganie grają, a drugi lubi jak mu nogi śmierdzą. Ja bym tam nie wytrzymał jakby mi taki Mirek czy Zabor darł japę całą walkę.

  KOLANA KURWA

 15. Nawet nie wiecie jak – w gąszczu wywiadów z dość podobnymi informacjami przekazywanymi od zawodników i sztabów – ciekawą odmianą jest taki wywiad. Na plus 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.