Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

12 KOMENTARZE

 1. mmammag

  PLMMA > KSW

  A skoro walka wieczoru miała być starciem prawdziwego mma ze światem ksw, co stwierdziło kilka osób z forum, to KSW > prawdziwe MMA.
  Wniosek? PLMMA przerosło już nawet prawdziwy sport.

 2. Najwieksza radosc dla mnie na tej gali. Nastepny bedzie Pawel Zelazowski w FEN. Po wczorajszej gali oczekuje, ze KSW odwazniej zaczerpnie tez z krajowego rynku w 84. Moze jeszcze nie po rywali dla Michala czy Tomka, ale Strus czy Silva az sie prosza o Bienkowskiego czy Brandysa.

 3. oj Kamil wygrałaś bo na siłę obalałeś… Myślę, że rewanż byłby super pomysłem ale jeszcze nie teraz.. bo następna walka Ira będzie z Kułakiem w Częstochowie.

 4. pablo261

  oj Kamil wygrałaś bo na siłę obalałeś… Myślę, że rewanż byłby super pomysłem ale jeszcze nie teraz.. bo następna walka Ira będzie z Kułakiem w Częstochowie.

  Co to znaczy na siłę? Bo czuł się mocniejszy zapasniczo? To MMA, nie Boks 🙂

 5. Pomyślcie co by się stało gdyby doszło do walki Gamera z Irokezem… Maciek wiedział co robi wakując pas.

 6. Kto teraz dla Szymka? Osobiście widziałbym go w Londynie z jakimś nowym nabytkiem z Anglii, a na Częstochowę przygotować Moks-Bahari i wygranych zestawić na początku przyszłego roku. 😆

 7. Dobra walka, wygrał to Kamil presją, obaleniami i kontrolą. Bliżej był przegranej przed czasem z kolei, ciekawie o tych odczuciach odpowiedział. Gratulacje i powodzenia w kolejnej walce.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.