Marcin Prachnio, w wywiadzie dla MMARocks.pl o kolejnej walce, poprzedniej porażce, treningach w Holandii i Warszawie oraz planach na przyszłość.

15 KOMENTARZE

 1. Pozamiatasz piękny kawalerze

  Ja w ciebie mocno wierze!

  Jest tyle szczytów do zdobycia

  Tylko najpierw rusek do ubicia!

 2. Od początku było wiadomo,że Marcin jako mistrz innej organizacji nie będzie miał łatwych rywali.Ale tak powinno być bo ma umiejętności by tych balasów rozwalać,tylko musi zachować zimną krew a nie iść na hurra jak w debiucie.

 3. Ciągle nie moge odżałować tej walki z Alveyem, bo był spokojnie do porobienia. Teraz musi się udać, chociaż będzie jeszcze trudniej. Wojna Marcin !

 4. tą ostatnią odpowiedzią mnie zaskoczył :damjan: Nigdy nie ćwiczył na ławce klaty :joe: a przecież posturę ma koksa , nie ogarniam:mamedwhat:

 5. tą ostatnią odpowiedzią mnie zaskoczył :damjan: Nigdy nie ćwiczył na ławce klaty :joe: a przecież posturę ma koksa , nie ogarniam:mamedwhat:

  pompki

 6. Niestety kolejna walka obawiam się, że może zweryfikować i Marcin wyleci… Rusek mocny, jak dla mnie przy obecnej sytuacji w tej wadze może być za jakiś czas w czołówce, bardzo pechowa porażka w poprzedniej walce

 7. Marcin to gdzies w koncu moglby osiasc na stale bo ciagle gdzies jezdzi a tak naprawde to nie ma swojego gymu ani trenera. Na poziomie azjatyckiej organizacji moglo to sie sprawdzac ale nie w UFC. Ale trzymam mocno kciuki powodzonka!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.