Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Karol bardzo pozytywny i inteligenty facet, takich zawodnikow lubie 🙂 bardzo duży plus za pracę z psychologiem , co widac jak i sam Karol mowi o tym , ma niebagatelny wpływ na jego walki, w Polsce jeszcze mało zawodnikow rozumie ,ze psychika, motywacja w tym sporcie jest jego duża częścią.

  2. Czy Karol mówił coś kiedyś o UFC? Bo obija kick-boxerów, jakiś leszczy, startuje do Pudziana i dziadka Fiedzi, a nie widziałem chęci sprawdzenia się z czołówką światową. Nie mam nic do niego, inteligentny gość, umiejętności ma… ale niesprawdzone tak naprawdę.

  3. J-Son

    Czy Karol mówił coś kiedyś o UFC? Bo obija kick-boxerów, jakiś leszczy, startuje do Pudziana i dziadka Fiedzi, a nie widziałem chęci sprawdzenia się z czołówką światową. Nie mam nic do niego, inteligentny gość, umiejętności ma… ale niesprawdzone tak naprawdę.

    Myślę, że nie byłby zainteresowany przejściem do UFC. Ma 33 lata i MMA to jego hobby, jak mówi nawet w tym wywiadzie wyżej.
    W ksw mu się powodzi, to po co coś zmieniać. Nie każdy musi być w UFC #Mamed

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.