Wywiad z byłym mistrzem wagi ciężkiej KSW.

14 KOMENTARZE

 1. Tak jak powyżej, Bedorf szuka popularności, a nie sportowych wyzwań. Andryszak obowiązkowo w następnej walce.

 2. Wreszcie się doczekałem! Madzia, chcę tego wincyj, mam nadzieję, że kolejny wywiad pojawi się w trakcie przygotowań do walki.

  Co do Karola – jak zawsze klasa.

 3. Proste…walka z Pudzianem = kasa za walke + kasa extra od sponsorow. Teraz pozostaje kwestia tego czy wlodarzom zalezy bardzo aby pas zawisl na biodrach jednego z dwojko Bedorf/Pudzianowski. Jesli tak to w przypadku sfinalizowania tej walki stawka powinien byc ten pas bo ani jednego ani drugiego nie widze wychodzacego zwyciesko ze starcia z Andryszakiem (jesli juz to Pudziana). Jeszcze musze poptawic Bedorfa mial w tym okresie 10 lat bardzo powazna kontuzje plecow w okresie miedzy walka z Lloretem a Oliva.

 4. Pan Bedorf? Kto to w ogóle jest? Teraz liczą się tylko Pan Pudzianowski, Pan Oświeciński, Pan Zimnoch, Pan Popek. Nowe gwiazdy KSW.

 5. Pan Bedorf? Kto to w ogóle jest? Teraz liczą się tylko Pan Pudzianowski, Pan Oświeciński, Pan Zimnoch, Pan Popek. Nowe gwiazdy KSW.

  Nie zapominaj o Szpilce. No i nie stawiałbym Pudziana w jednej linii z tymi mistrzami.

  Co do wagi ciężkiej to myślę że chcieliby żeby Mariusz zdobył pas, a jedyna jakaś możliwość na to, to walka z Bedorfem. Andryszak by pozamiatał i tym samym być może zakończył próby Pudziana (kto wie czy to nie jest jego ostatni rok).

 6. Bedorf vs. Pudzian o pas… i Andryszak w zastępstwie, choć po KSW 41 Andryszak powinien być mistrzem

  Spokojnie, będzie mistrzem już kilka miesięcy po marcowej walce Karola z Mariuszem.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.