Grzegorz „Szuli” Szulakowski o walkach swoich zawodników na FAME MMA 9 – Trzeba napier#alać!

14 KOMENTARZE

 1. 4:04 raczej półmózg a nie pozytywna mordeczka; gość ma parcie aby pozostać w blasku fleszy a zamiast się wziąć za swoje treningi i coś wygrywać to robi z siebie trenera. Żaden z niego zawodnik, a tym bardziej nie trener. 3 ostatnie walki to porażki, a telefon milczy, dobrze, że ytuberzy dzwonią i są wywiady. Żałosny gość.

  PS. wygląda na zajechanego jak na 35 lat, ciekawe dlaczego..

 2. 4:04 raczej półmózg a nie pozytywna mordeczka; gość ma parcie aby pozostać w blasku fleszy a zamiast się wziąć za swoje treningi i coś wygrywać to robi z siebie trenera. Żaden z niego zawodnik, a tym bardziej nie trener. 3 ostatnie walki to porażki, a telefon milczy, dobrze, że ytuberzy dzwonią i są wywiady. Żałosny gość.

  PS. wygląda na zajechanego jak na 35 lat, ciekawe dlaczego..

  3 przegrane, ale z Gamerem, Ziołkowskim i Musajewem to nie wstyd. Na pewno minus, że nie trenuje już w Olsztynie, ale jeszcze parę walk zrobi w 77 z zawodnikami typu Jakubiec, Niedźwiedź, Eckerlin niekoniecznie musi przegrać.

 3. 3 przegrane, ale z Gamerem, Ziołkowskim i Musajewem to nie wstyd. Na pewno minus, że nie trenuje już w Olsztynie, ale jeszcze parę walk zrobi w 77 z zawodnikami typu Jakubiec, Niedźwiedź, Eckerlin niekoniecznie musi przegrać.

  Jakubiec przechodzi do 84, a Niedźwiedzia to wątpię, że zobaczymy w ksw.

 4. 4:04 raczej półmózg a nie pozytywna mordeczka; gość ma parcie aby pozostać w blasku fleszy a zamiast się wziąć za swoje treningi i coś wygrywać to robi z siebie trenera. Żaden z niego zawodnik, a tym bardziej nie trener. 3 ostatnie walki to porażki, a telefon milczy, dobrze, że ytuberzy dzwonią i są wywiady. Żałosny gość.

  PS. wygląda na zajechanego jak na 35 lat, ciekawe dlaczego..

  Szuli ma ma swoj klub od paru ladnych lat, wiec jakis tam trener z niego jest. Tym bardziej jesli chodzi o trening amatorów, a tacy na fame walczą.

  Skoro moze zarobic pare groszy i rozwinac przy okazji swoje inatagramy i jutuby, to czemu nie?

 5. Szuli ma ma swoj klub od paru ladnych lat, wiec jakis tam trener z niego jest. Tym bardziej jesli chodzi o trening amatorów, a tacy na fame walczą.

  Skoro moze zarobic pare groszy i rozwinac przy okazji swoje inatagramy i jutuby, to czemu nie?

  Płakał w internetach jak dzieciak bo do jego prywatnego interesu miasto nie chciało dokładać.

 6. 3 przegrane, ale z Gamerem, Ziołkowskim i Musajewem to nie wstyd. Na pewno minus, że nie trenuje już w Olsztynie, ale jeszcze parę walk zrobi w 77 z zawodnikami typu Jakubiec, Niedźwiedź, Eckerlin niekoniecznie musi przegrać.

  Wydaje mi się, że to była jego szansa, której niestety nie wykorzystał bo inni okazali się lepsi. Przejście do innej kategorii wagowej nie spowoduje, że nagle stanie się najlepszy; takie jest moje zdanie. Przy okazji, chłop po tych porażkach się lekko złamał i mocno się to na nim odbiło.

 7. Szuli ma ma swoj klub od paru ladnych lat, wiec jakis tam trener z niego jest. Tym bardziej jesli chodzi o trening amatorów, a tacy na fame walczą.

  Skoro moze zarobic pare groszy i rozwinac przy okazji swoje inatagramy i jutuby, to czemu nie?

  To, że ktoś coś robi to niekoniecznie znaczy, że jest w tym dobry. Zyskał jakąś popularność w swoich rejonach, i znalazł taki sposób na zarobek, ale w dzisiejszym świecie ludzie często wybierają różnego typu usługi (tutaj klub sportowy) na zasadzie kojarzenia i popularności a nie jakości. Dla niego jako zawodnika z pewnością mało rozwojowe jest bicie się z amatorami i brak sztabu szkoleniowego. Gamer szybko wyciągnął wnioski po porażce i Borys nie jest już jego sparing partnerem.

  Może włodarze widzą ostatnie 3 porażki i to czym się aktualnie Szuli zajmuje i stąd brak telefonów?

 8. Z jednej strony ok ze chłop działa w social mediach bo niestety maja one obecnych czasach wpływ na wypłatę i częstotliwość walk. Z drugiej strony najwidoczniej nie jest w stanie zyskać dużej popularności i sympatii widzów skoro telefony milczą

  No i za trening chłop by się wziął mocniej 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.