Gracjan Szadziński w rozmowie z dziennikarzami tuż po walce z Paulem Redmondem na KSW 44:

23 KOMENTARZE

 1. Ta końcówka wywiadu… :stevecarell:

  Chuj tam. Chociaż ma typ psychikę mocną. Czego brakuje 80% naszych zawodników.

 2. Niech go ktoś zapyta kiedyś w wywiadzie o chemitrails, działka, aluminiowe czapki, bo jest potencjał na świra, jeszcze trochę ciosów na głowę, jakieś seminarium z Horwichem, lekkie podbicie dawek i może być ciekawie.

  Kobieta ładna, ale chyba aspiruje na ring girl w ksw, tych doczepów do rzęs to by starczyło dla wszystkich mieszkańców bloku mieszkalnego po pożarze.

 3. Kobieta ładna, ale chyba aspiruje na ring girl w ksw, tych doczepów do rzęs to by starczyło dla wszystkich mieszkańców bloku mieszkalnego po pożarze.

  Taka Roksa-na i kisiel, wiadomo. Ja bym się nie ożenił, ale na lody bym poszedł kilka razy, bo wygląda ok i ma sympatyczny usmiech. Pasuje to dziewczę do Pana Szadzinskiego.

 4. Taka Roksa-na i kisiel, wiadomo. Ja bym się nie ożenił, ale na lody bym poszedł kilka razy, bo wygląda ok i ma sympatyczny usmiech. Pasuje to dziewczę do Pana Szadzinskiego.

  To fakt, chyba jakiś dobry duch nad tym czuwał, bo lepiej się nie mogli dobrać.

 5. Ale kobietę ma ładną, jeśli ktoś lubi taki typ "ring girl". Sonia Kuczeńska, do obejrzenia na Insta.

  gratuluję gustu…

 6. No offence, ale takiej dziewczynie to bym milosci i wiernosci do grobowej deski nie przysiegal, a jiz na pewno nie przed kamerami

 7. gratuluję gustu…

  Akurat nie mój typ, ale obiektywnie ciężko powiedzieć, że jest brzydka. Ma taki a nie inny styl, to jej sprawa. Ale rysy twarzy ładne, ciało ładne, fajna ciemna karnacja.

 8. Ten chłopak jest przykładem , dlaczego testy antydopingowe są potrzebne.

  Ja tam wole widowiskowe walki,  dlatego doping powinien być dozwolony. Na szczęście nie ma testów w Polsce. A od Gracjana się odpierdol.

 9. śmiechy śmiechami, ale wsparcie bliskich osób jest jednak ważne w odnoszeniu sukcesów.

  ps. zjebał mi kupon za 100 zł (ładny kurs na Redmonda był…)

        Raju odrobił – on też ma jakąś wspierającą pannę – to kurde działa 🙂

 10. "wspierajace panny " sa dobre jak sie wygrywa,  jak zaliczy pare walk w plecy to dobiero sie okaze jak wielka jest ta milosc

 11. Do fizjoterapeuty z tą nogą, w nodze jak coś chrupnie to raczej nie czipsy. Plus rentgen i kolejne skany, któryś coś raczej na pewno pokaże. A słabo bez więzadła albo z rozprutą powięzią śmigać, bo to się kiedyś zemści, nawet, jak chłop tak często sobie terminator mode on włącza.

 12. Do fizjoterapeuty z tą nogą, w nodze jak coś chrupnie to raczej nie czipsy. Plus rentgen i kolejne skany, któryś coś raczej na pewno pokaże. A słabo bez więzadła albo z rozprutą powięzią śmigać, bo to się kiedyś zemści, nawet, jak chłop tak często sobie terminator mode on włącza.

  Na bombie byl to nie czul.  Poczuje jak mu zejdzie

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.