(Foto Piotr Pędziszewski / MMARocks) Wywiady z Sebastianem Grabarkiem i Paulem Reedem przed dzisiejszą galą MMC FC.

12 KOMENTARZE

 1. Gdzieś nam wcięło sporą część wywiadu z Sebastianem, akurat tę odnośnie gali. Sebastian mówił, że nie wyjdzie do walki dopóki mu nie zapłacą, nie jest zachwycony organizacją gali i tym, że wszystko posypało się w ostatnich dniach. Zapytany, czy będzie chciał zastosować podobną taktykę do Anzora, powiedział, że zobaczy jak ułoży się walka.

  Do wywiadu z Reedem napisów nie będzie.

 2. Ja tam się nie znam na przeprowadzaniu wywiadów, ale będzie mały hejt ze strony przeciętnego "oglądacza". Moim zdaniem dobrze by było, gdybyś Paweł popracował nad kontaktem wzrokowym z osobami, z którymi przeprowadzasz wywiad, bo wygląda to nieelegancko. Nawet na miniaturkach z YT widać, że Twój wzrok skupiony jest na czymś innym. 

 3. Kumam. Ale ja mam z tym problem na co dzień. Pracuję nad tym już jakieś 10 lat 🙂 Często ludzie myślą, że ich nie słucham, bo patrzę gdzie indziej.

 4. Sebastian mówił, że nie wyjdzie do walki dopóki mu nie zapłacą, nie jest zachwycony organizacją gali i tym, że wszystko posypało się w ostatnich dniach.

  Escobar możesz trochę bardziej to wyjaśnić? Zaliczkę chyba Sebastian otrzymał więc w czym problem?

 5. Sebastian nic nie otrzymał. Mało tego, organizatorzy nie zrobili mu odprawy on line, więc są mu jeszcze trochę dłużni. Sebastian nie wyjdzie do walki, dopóki nie dostanie całości. Każdy zawodnik powinien tak zrobić. Paul Reed otrzymał już wynagrodzenie.

 6. Ja pierdziele żałosne. Powinni odwołać galę, bo całkowity wstyd jak czytam takie rzeczy. Pewnie myśleli, ze wystarczy im kasa od sponsorów, z biletów i PPV więc się trochę przeliczyli… 

 7. Ja tam się nie znam na przeprowadzaniu wywiadów, ale będzie mały hejt ze strony przeciętnego "oglądacza". Moim zdaniem dobrze by było, gdybyś Paweł popracował nad kontaktem wzrokowym z osobami, z którymi przeprowadzasz wywiad, bo wygląda to nieelegancko. Nawet na miniaturkach z YT widać, że Twój wzrok skupiony jest na czymś innym.

  Face to face z zawodowcami to nie taka prosta sprawaLaughingNie jedem spuścił by wzrok…

 8. Nie zdzwię się jak w ciągu kilku godzin okaże się że gala zostanie odwołana 😀

 9. Koszulka Reeda jest mega fajna, jak beda dostepne z pewnoscia zakupie takowa 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.