Gościem 22. „Gorącej linii” jest Marcin Prachnio. Rozmawiam z nim o zbliżającej się walce o pas wagi średniej z Rogerem Gracie, o jego przyszłości w One i MMA oraz o tym, jak potoczyłaby się historii, gdyby w 2014 roku doszło do pewnego zestawienia.
Gość: Marcin Prachnio
Prowadzący: Dominik Durniat

Muzyka @CC Motocross

MP3 do pobrania

19 KOMENTARZE

 1. Dominik Durniat

  o tym, jak potoczyłaby się historii, gdyby w 2014 roku doszło do pewnego zestawienia.

  zmarnowalby sobie zycie w nic nie znaczacej na swiecie organizacji 🙂

  Dzieki za te linie, zabieram sie za sluchanie.

 2. Skoro zapytałeś Marcina Prachnio o różala, to może warto zapytać różala o Prachnio ? @Dominik Durniat
  Ostatnio miałeś okazję na LFN i nie spytałeś. Liczę, że zrobisz to na ksw36.

 3. maras

  @Dominik Durniat to Prachnio lub jego sztab chciał najpierw dostać listę pytań czy coś mylę?

  O tym chyba pisał Kuba, więc jego warto zapytać. Mnie raz Marcin zapytał, o czym chciałbym rozmawiać, ale to było dawno i nieprawda.

 4. Uwielbam miec dylemat polegajacy na tym czy wole ogladac walki jakiegos zawodnika czy sluchac wywiadow z nim. Marcin zdecydowanie dolacza do tego waskiego grona.
  @Dominik Durniat ako pierwsza laurka, czyli wielkie brawa za bardzo fajna rozmowe z Marcinem. Jako drugie lyzka dziegciu, bo dziennikarstwo to nie ciagle stawanie w rozkroku i proba dogodzenia wszystkim, co mam nieodparte wrazenie, dosc czesto starasz sie robic. Poruszyles temat napiec na lini Rozalski – Prachnio, ale to z rozmowy z kims innym zainteresowani mogli dowiedziec sie co lezy u ich zarania.

 5. Sympatyczny gość, dobry sportowiec. Szkoda tego epizodu z Różalem bo pewnie sporo osób kojarzy Prachnio- to ten balas od Różala.
  Marcin powodzenia w walce o pas!

 6. Bardzo fajny gość, wydaje mi się, że media branżowe zdecydowanie zbyt mało robią dla zawodników walczących w organizacjach z poza głównego nurtu.

 7. Bardzo fajny gość, wydaje mi się, że media branżowe zdecydowanie zbyt mało robią dla zawodników walczących w organizacjach z poza głównego nurtu.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.