Już dziś podczas pierwszej gali Ultimate Warriors odbędzie się 12 walk, w tym 6 walk zawodowych i 6 amatorskich. Formuła walk zawodowych Sanda odbywać się będzie w rękawicach typu piąstkówki, dopuszcza się walkę w pełnym kontakcie, w stójce przy użyciu uderzeń i kopnięć, ataków łokciami i kolanami, aktywny klincz oraz szeroką gamę wysoko punktowanych rzutów, obaleń i podcięć. Techniki stosowane w Sanda wywodzą się bezpośrednio z tradycyjnych systemów Kung Fu. Ze względu na szeroki asortyment technik, zwłaszcza rzutów, podcięć i obaleń, walki są bardzo widowiskowe, a zawodnicy startujący w nich muszą wykazać się wszechstronnością i bardzo dobrym przygotowaniem technicznym oraz kondycyjnym.

Gala odbędzie się 07 maja 2022 roku na hali CER SOLNE MIASTO w Wieliczce. To pierwsza tego typu gala w Polsce. Zestawienia zawodników będą oparte głównie o lokalnych zawodników z Choy Lee Fut Sanda – Fight Club LUNG – Wieliczka, zawodników krakowskiego Grapplingu, warszawskiej Copacabana oraz czołowych zawodników amatorskiego Stowarzyszenia MMA Polska, którego prezesem jest Martin Lewandowski współwłaściciel największej Federacji MMA w Polsce KSW.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie. Doświadczenie w Boksie Tajskim. Wielokrotny Mistrz Polski w broni białej oraz ekstremalnych sztukach walki (XMA). Mistrz Europy w nunchaku.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.