W walce wieczoru ACA 96 zobaczymy Piotra Strusa, który skrzyżuje rękawice z mocnym zawodnikiem z Bułgarii, Svetlozarem Savovem. „Idę po to, żeby spełnić marzenie, wygrać i dostać walkę o pas. Najlepiej rewanż z Albertem Duraevem.”. Zapraszamy do przesłuchania pełnego wywiadu.

31 KOMENTARZE

 1. Niestety, takie czasy.. Esmeralda w debiucie za minutę walki dostała 100 tysi.

  A Dobre chłopaki,  np z fen, mają grosze. Dodatkowo musza wysmarować się henną z nazwami sponsorów zeby złapać pare złotych wiecej.

 2. To moze niech postaraja sie zainteresowac kogokolwiek oprocz kilku fanow swoja osoba?

  Ale to co mają zrobić Twoim zdaniem. Te wszystkie zjeby z Fame MMA są znani z tego że wzbudzają skrajne emocje. Zawodnik MMA zapierdala na treningi, trenuje cały czas i nie ma keidy pstrykać 1500 zdjęć na instagrama, albo dopierdalać jakieś krzywe akcje bo organizacja rozwiąże z nim kontrakt i cześć.

 3. Ale to co mają zrobić Twoim zdaniem. Te wszystkie zjeby z Fame MMA są znani z tego że wzbudzają skrajne emocje. Zawodnik MMA zapierdala na treningi, trenuje cały czas i nie ma keidy pstrykać 1500 zdjęć na instagrama, albo dopierdalać jakieś krzywe akcje bo organizacja rozwiąże z nim kontrakt i cześć.

  Jakbym mial sprawdzony plan jak to zrobic to juz dawno bym wspolpracowal z kilkoma zawodnikami i robil na nich duzy hajs. Na pewno plakanie, ze nie moga z nimi konkurowac czy, ze to poziom walk na ulicy nic nie zmieni.

 4. Ale to co mają zrobić Twoim zdaniem. Te wszystkie zjeby z Fame MMA są znani z tego że wzbudzają skrajne emocje. Zawodnik MMA zapierdala na treningi, trenuje cały czas i nie ma keidy pstrykać 1500 zdjęć na instagrama, albo dopierdalać jakieś krzywe akcje bo organizacja rozwiąże z nim kontrakt i cześć.

  Bo to po prostu w chuj nudny sport. Oglądanie jak kolesie se skaczą po klatce, nie powinni się dziwić .

 5. FAMEMMA trzy gale i rekord PPV w Europie, ACA 100 gal za grube miliony i gali na sali gimnastycznej nie potrafia wypelnic

  to ACA nie potrafilo jednej udanej gali zrobic, chociaz budzet mieli ogromny

 6. FAMEMMA trzy gale i rekord PPV w Europie, ACA 100 gal za grube miliony i gali na sali gimnastycznej nie potrafia wypelnic

  to ACA nie potrafilo jednej udanej gali zrobic, chociaz budzet mieli ogromny

  Ty to chyba lubisz.

 7. Niestety, takie czasy.. Esmeralda w debiucie za minutę walki dostała 100 tysi.

  A Dobre chłopaki,  np z fen, mają grosze. Dodatkowo musza wysmarować się henną z nazwami sponsorów zeby złapać pare złotych wiecej.

  Fakt, smutne, ale, nie tylko w świecie MMA i sportu, tak jest, sprawiedliwości na świecie nie ma, i szkoda czasu, na jej szukanie, ilu np. utalentowanych muzyków, gra niekomercyjne gatunki, po jakichś lokalnych knajpach albo klubach, podczas gdy w tysiącach/milionach, zarabiają disco-polowe i popowe plebsy, którzy nawet, na żywo nie potrafią zagrać i jadą z playbacku.

 8. FAMEMMA trzy gale i rekord PPV w Europie, ACA 100 gal za grube miliony i gali na sali gimnastycznej nie potrafia wypelnic

  to ACA nie potrafilo jednej udanej gali zrobic, chociaz budzet mieli ogromny

  Wypierdalaj

 9. FAMEMMA trzy gale i rekord PPV w Europie, ACA 100 gal za grube miliony i gali na sali gimnastycznej nie potrafia wypelnic

  to ACA nie potrafilo jednej udanej gali zrobic, chociaz budzet mieli ogromny

  Rekord Europy :waldeklaugh:

  No tylu patologicznych streamerów/youtuberów to faktycznie w Europie nie ma jak w Polsce, więc racja rekord. Nabić hajs robieniem loda, sraniem do miski czy obnażanie się. Poważna z was "organizacja", UFC/Bellator za niedługo będzie unikać Europy, dzięki wam bo taka konkurencja.:wow:

  I te dzieci  2000+ roczniki na trybunach… :siara: Każdy o takich fanach marzy.

 10. FAMEMMA trzy gale i rekord PPV w Europie, ACA 100 gal za grube miliony i gali na sali gimnastycznej nie potrafia wypelnic

  to ACA nie potrafilo jednej udanej gali zrobic, chociaz budzet mieli ogromny

  Wypierdalaj

  Potwierdzam wypierdalaj

 11. Oj takie to smutne: coś jak konflikt prawdziwych aktorów, którzy się nie ,,zhańbią" grą w telenowelach vs aktorzy grający w telenowelach.

  Każdy zawodnik sportów walki przecież od początku wie, że to jest sport dla zwycięzców i jedynie na szczycie będzie nagroda za wysiłek (wyjątek KSW czy One FC, chociaż nie wiem czy wiele osób zostanie tam milionerami, a zostanie milionerem dzięki karierze zawodnika MMA to jest sukces warty zachodu). A jeśli nie wiedzieli: cóż -hazard jest legalny.

 12. Prawda jest taka, że zawodnicy MMA zachowują się trochę jak taksówkarze, kiedyś kłaniano im się w pas, a teraz mało kto ich ogląda bo pojawiła się nowa konkurencja z którą nie potrafią konkurować. Większość z nich traktuje fanów jak zło konieczne, z którymi trzeba cyknąć fotę i czasem się odezwać. Żeby nie było wolę oglądać czysty sport, ale niech nie biadolą, że #nikogo skoro nie robią nic poza wyjściem do oktagonu. Patola pokazała, że też może wyjść i się nawalać, wiadomo nie ten poziom, ale w sumie na jedno wychodzi. Jeszcze brakuje tego, żeby założyli związek i zaczęli strajkować…choć w sumie proszę bardzo, skończą jak nauczyciele.

 13. Prawda jest taka, że zawodnicy MMA zachowują się trochę jak taksówkarze, kiedyś kłaniano im się w pas, a teraz mało kto ich ogląda bo pojawiła się nowa konkurencja z którą nie potrafią konkurować. Większość z nich traktuje fanów jak zło konieczne, z którymi trzeba cyknąć fotę i czasem się odezwać. Żeby nie było wolę oglądać czysty sport, ale niech nie biadolą, że #nikogo skoro nie robią nic poza wyjściem do oktagonu. Patola pokazała, że też może wyjść i się nawalać, wiadomo nie ten poziom, ale w sumie na jedno wychodzi. Jeszcze brakuje tego, żeby założyli związek i zaczęli strajkować…choć w sumie proszę bardzo, skończą jak nauczyciele.

  Trochę prawdy w tym jest, dla Janusza (ktory daje hajs) nie ma znaczenia, czy robiles 2 treningi dziennie i poprawiles kombinacje prawy, lewy, haj, czy moze zarles w maku i popijales browarem, a trening byl tylko po to, xeby miec fote na insta z sali. Dla nich to wszystko zwykle, zwierzęce mordobicie.

 14. I bardzo dobrze. Albo UFC albo nic. Bo nic innego nie oglądam. Nie obchodzą mnie zawodnicy poziomu KSW czy ACA na sterydach. Niech ich zaorają te Friki ich własną bronią bo ksw to friki a ACA to przestępczość.

 15. Prawda jest taka, że zawodnicy MMA zachowują się trochę jak taksówkarze, kiedyś kłaniano im się w pas, a teraz mało kto ich ogląda bo pojawiła się nowa konkurencja z którą nie potrafią konkurować. Większość z nich traktuje fanów jak zło konieczne, z którymi trzeba cyknąć fotę i czasem się odezwać. Żeby nie było wolę oglądać czysty sport, ale niech nie biadolą, że #nikogo skoro nie robią nic poza wyjściem do oktagonu. Patola pokazała, że też może wyjść i się nawalać, wiadomo nie ten poziom, ale w sumie na jedno wychodzi. Jeszcze brakuje tego, żeby założyli związek i zaczęli strajkować…choć w sumie proszę bardzo, skończą jak nauczyciele.

  Wystarczy skumać, jak zawodnicy (nie piję akurat do Piotrka bo on jest dość ogarnięty i menadżera też ma z głową na karku) czy ci "hardkorowi fani, trenujący trzy razy w tygodniu" często reagują na tak zwykłą rzecz jak janusz z brzuchem w koszulce Tapouta czy innej firmy. "Ty, patrz jaki kurwa, ubrał się w Tapouta a na jednym treningu nie był hyhy". I co z tego, że ten janusz jest jednym z niewielu ludzi w Polsce, którzy są skłonni wydać pieniądze na MMA – czy to w postaci koszulki czy biletu. Generalnie rozumiem, że fighterzy mogą wbijać np. w ludków z sieci i fejsbuków, bo z nich pieniędzy nie ma, ale jak ktoś coś kupuje, jest obecny i chodzi na gale… to jest to klient, a o klienta się dba. Tym bardziej w MMA w naszym kraju, gdzie tych klientów jest tylu, co kot napłakał.

 16. Wystarczy skumać, jak zawodnicy (nie piję akurat do Piotrka bo on jest dość ogarnięty i menadżera też ma z głową na karku) czy ci "hardkorowi fani, trenujący trzy razy w tygodniu" często reagują na tak zwykłą rzecz jak janusz z brzuchem w koszulce Tapouta czy innej firmy. "Ty, patrz jaki kurwa, ubrał się w Tapouta a na jednym treningu nie był hyhy". I co z tego, że ten janusz jest jednym z niewielu ludzi w Polsce, którzy są skłonni wydać pieniądze na MMA – czy to w postaci koszulki czy biletu. Generalnie rozumiem, że fighterzy mogą wbijać np. w ludków z sieci i fejsbuków, bo z nich pieniędzy nie ma, ale jak ktoś coś kupuje, jest obecny i chodzi na gale… to jest to klient, a o klienta się dba. Tym bardziej w MMA w naszym kraju, gdzie tych klientów jest tylu, co kot napłakał.

  Właśnie o to chodzi, że większość zawodników nie rozumie lub nie chce rozumieć jak to wszystko działa. Mają masę możliwości żeby przyciągnąć widzów do siebie, ale z tego nie korzystają. Najlepszy przykład był w tamte święta Bożego Narodzenia, kiedy wszyscy wrzucali na insta multum gadżetów od sponsorów, ale prawie nikt nie kwapił się żeby załatwić coś dla swoich fanów, a tak jak wspomniałeś o klienta trzeba dbać i takie okazje jak święta powinni wykorzystać choćby dla własnego wizerunku. Nic od siebie nie dać, a tylko wymagać, a jak pojawi się trochę krytyki to od razu polscy fani najgorsi. Kiedyś był tu świetny artykuł o tym, że polskim zawodnikom nie należy się dużo hajsu, niestety nadal aktualny.

 17. Wystarczy skumać, jak zawodnicy (nie piję akurat do Piotrka bo on jest dość ogarnięty i menadżera też ma z głową na karku) czy ci "hardkorowi fani, trenujący trzy razy w tygodniu" często reagują na tak zwykłą rzecz jak janusz z brzuchem w koszulce Tapouta czy innej firmy. "Ty, patrz jaki kurwa, ubrał się w Tapouta a na jednym treningu nie był hyhy". I co z tego, że ten janusz jest jednym z niewielu ludzi w Polsce, którzy są skłonni wydać pieniądze na MMA – czy to w postaci koszulki czy biletu. Generalnie rozumiem, że fighterzy mogą wbijać np. w ludków z sieci i fejsbuków, bo z nich pieniędzy nie ma, ale jak ktoś coś kupuje, jest obecny i chodzi na gale… to jest to klient, a o klienta się dba. Tym bardziej w MMA w naszym kraju, gdzie tych klientów jest tylu, co kot napłakał.

  Fajny przyklad z ta odzieżą. To tak jakby jechać po gosciach w koszulkach pilkarskich, ze nie powinien tego nosic, bo nie trenuje w klubie. Paranoja.

  Ja gdybym byl zawodowcem sponsorowanym przez firme X, to chcialbym, zeby polowa kraju chodzila (czy w nich trenowala, czy nie, to juz bez znaczenia) w ubraniach firmy X.

 18. Zawodnik MMA zapierdala na treningi, trenuje cały czas i nie ma keidy pstrykać 1500 zdjęć na instagrama

  MMA to show biznes, skoro się w tym nie odnajdują to do sklepu na kase i elo.

 19. Po prostu taki jest smutny obraz naszego społeczeństwa, Internet pokazuje, że dużo więcej ludzi woli spędzać czas oglądając patostreamy niż zainteresować się czymś co ma chociaż minimalną wartość sportową. Odsetek spuerdolin pokroju @FAMEMMA wśród ludzi jest dużo większy, niż można było sądzić przed popularyzacją i ułatwieniem dostępu do streamowania. Dodatkowo jest to bardzo prosta klientela – wystarczy zesrać się na wizji, albo po prostu wydoić 8 bronków pieprząc głupoty i już patoentuzjaści sikają po kostkach z zadowolenia. Trzeba się z tym pogodzić i tyle :fjedzia:

 20. Jak Ci "Janusze z brzuchami w koszulkach Tapouta" czy innego Pitbulla przestaliby kupować PPV i koszulki, zawodnicy wróciliby do czasów, kiedy za walki dostawali bony zakupowe do marketu i uścisk dłoni "włodarza" i znów musieliby stać na bramkach po nocach.

 21. Jak Ci "Janusze z brzuchami w koszulkach Tapouta" czy innego Pitbulla przestaliby kupować PPV i koszulki, zawodnicy wróciliby do czasów, kiedy za walki dostawali bony zakupowe do marketu i uścisk dłoni "włodarza" i znów musieliby stać na bramkach po nocach.

  I to jest właśnie ten fakt, którego nie potrafią pojąć polskie środowisko mma. Najlepiej napluć w ryj, zwyzywać w wywiadzie, zagrozić najazdem na dom, a później stoją i nie wiedzą dlaczego taka mała wypłata :fjedzia:

 22. I to jest właśnie ten fakt, którego nie potrafią pojąć polskie środowisko mma. Najlepiej napluć w ryj, zwyzywać w wywiadzie, zagrozić najazdem na dom, a później stoją i nie wiedzą dlaczego taka mała wypłata :fjedzia:

  "Bo mi płaci federacja, a nie kibice". :goldi:

 23. Wystarczy skumać, jak zawodnicy (nie piję akurat do Piotrka bo on jest dość ogarnięty i menadżera też ma z głową na karku) czy ci "hardkorowi fani, trenujący trzy razy w tygodniu" często reagują na tak zwykłą rzecz jak janusz z brzuchem w koszulce Tapouta czy innej firmy. "Ty, patrz jaki kurwa, ubrał się w Tapouta a na jednym treningu nie był hyhy". I co z tego, że ten janusz jest jednym z niewielu ludzi w Polsce, którzy są skłonni wydać pieniądze na MMA – czy to w postaci koszulki czy biletu. Generalnie rozumiem, że fighterzy mogą wbijać np. w ludków z sieci i fejsbuków, bo z nich pieniędzy nie ma, ale jak ktoś coś kupuje, jest obecny i chodzi na gale… to jest to klient, a o klienta się dba. Tym bardziej w MMA w naszym kraju, gdzie tych klientów jest tylu, co kot napłakał.

  Dobrze to napisałeś. Trzeba dbać o wizerunek takich ludzi. Mam jeszcze dwie podkoszulki Tapouta, które jeszcze nawet ani razu nie założyłem. Brzuch rośnie bo ostatnio jadę na masę,gdyż zmieniam kategorie wagowe, a na treningi to jeszcze się wybiorę tylko jest mi trochę cieżko z tym brzuchem . Ale planuje w tym roku zacząć trenować i myśle , ze plany się spełnia bo w tamtym roku też planowałem .

 24. A tak w ogóle, to szkoda, że redaktor, zapomniał/nie pomyślał, żeby zapytać Piotrka, o jego epizod trenerski, z konfiturą-aktorem, może padł by znów argument, że to "bardziej sportowy freak". :beczka:

 25. W ogóle rozwalanie rynku: fucking joke.

  Właściciele mniejszych organizacji mają pod górkę, bo zawodnicy MMA mają mentalność: ,,jeśli jesteś prawdziwym zawodnikiem MMA to musisz walczyć w UFC". UFC płaciłoby więcej niż to minimum 10$+10$ , gdyby nie ta mentalność. Jezus jeszcze 10 lat temu było to chyba 3 tys. $+3 tys. $. Wypłata Jewtuszki z WEC też była kozacka xD Nieźle się to rozwinęło. Może za 10 lat podstawa w UFC będzie wynosić te nawet te 25 tys . $+25 tys. $

  Held powiedział, że po opuszczeniu Bellatora postanowił ze swoim sztabem przeglądać inne oferty dopiero kiedy nie dogadają się z UFC.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.