Wywiad z prezesem Fight Exclusive Night podsumowujący ósmą galę tej organizacji w Kołobrzegu.

20 KOMENTARZE

 1. ^ no offence, nie piszę tego personalnie a ogólnie

  Będzie kolejna walka Kiełka za jakiś czas. Ciekawi mnie ile będzie tego pierdolenia o tym :

  a) jak nie zrobił poprzednio wagi

  b) spóźnił się na ważenie

  c) jego 'balon pierdolnął'

  :facepalm:

 2. a) jak nie zrobił poprzednio wagi

  b) spóźnił się na ważenie

  c) jego 'balon pierdolnął'

  Jak się spóźni albo nie zrobi wagi to na pewno będzie większy sajgon niż to było tym razem. Balon już nie pierdolnie, bo go nie ma.

 3. Ale z tym Kiełkiem cyrki. Teraz w końcu jego spóźnienie to było 1.5h, a nie 50 minut?

  Miałem pytać o to samo ale nie chciałem rozpętywać od nowa dyskusji. Myślę, że tu należy zastosować zasadę zachowania równowagi absurdu: jeżeli był spóźniony 1,5h to przekroczył wagę tylko o 700 gram. Natomiast jeżeli był spóźniony o 50 minut to jego nadwaga wynosiła 1,3 kg 😉

 4. No tak, nie daj Bóg żeby w tej następnej walce nie zrobił wagi, albo nie przybył planowo na ważenie. Jak teraz można metaforycznie napisać, że został ubrudzony zawartością z wiaderka, to wówczas by całe wiadro pomyj na niego zostało wylane w internetach.

  Ja osobiście jestem spokojny o niego. Kolejna walka będzie totalnym sukcesem (waga, przybycie, widowiskowość, zwycięstwo).

 5. Jak jakiś "ogor" na KSW nie robi wagi, albo się spóźnia to od razu afera i mozna pisac.A Kielka to nie dotyczy ? To że młody zdolny itd to nie zwalnia go to z dyscypliny i takie zachowanie nie powinno mieć miejsca.

  Krytyka się należy byle by była konstruktywna i z szacunkiem.

 6. Niech poprawią realizację telewizyjną i promocję w internecie. Bo jeśli trafią się słabsze walki, to hype mocno podupadnie. Niestety, ale gala była trochę rozwleczona – za dużo wywiadów, często o niczym, przerywników od czapy i innych zapychaczy czasu antenowego. Show musi być bardziej zwięzłe i intensywne, wtedy będą mogli myśleć o zagrażaniu w czymkolwiek KSW. Trzymam kicuki!

 7. Pan Jóźwiak Wydaje się być "ziomkiem z osiedla". Tak jak kiedyś właściciele ksw jak były video konferencje teraz za duży fejm itp

 8. Niech poprawią realizację telewizyjną i promocję w internecie. Bo jeśli trafią się słabsze walki, to hype mocno podupadnie. Niestety, ale gala była trochę rozwleczona – za dużo wywiadów, często o niczym, przerywników od czapy i innych zapychaczy czasu antenowego. Show musi być bardziej zwięzłe i intensywne, wtedy będą mogli myśleć o zagrażaniu w czymkolwiek KSW. Trzymam kicuki!

  te przerywniki byly spowodowane krotkimi walkami, w UFC normalnie wala reklamy, to juz wole wywiady o niczym

 9. Pierwszy raz widziałem FEN, nie będę kłamał, że oglądałem całość ale moje pierwsze skojarzenie to mocne wzorowanie się na KSW.

 10. Pierwszy raz widziałem FEN, nie będę kłamał, że oglądałem całość ale moje pierwsze skojarzenie to mocne wzorowanie się na KSW.

  Bo się wzorują, dlatego bawił mnie fragment wywiadu w Polsacie z Jóźwiakiem, w którym stwierdził, że w ogóle nie interesuje ich to co robi konkurencja. :wall: Ciągle gadają, że chcą być najlepsi w kraju, a tak się nigdy nie stanie jeśli będą naśladować Konfrontację Sztuk Walki.

 11. jak były video konferencje teraz za duży fejm itp

  A to nie jest tak, że videokonferencji nie ma, bo nie było na nie chętnych użytkowników?

 12. Czekam z niecierpliwością na następne gale oraz ogłaszane zestawienia. Najważniejsze jest to, że przyciągają kibiców na trybuny, co mało organizacjom w naszym kraju się zdarza.

 13. To była mała halka na 1000 osób z hakiem, wiec nie przesadzajmy z tymi sukcesami.

  Byle PLMMA w Bieżuniu wykręca podobne wyniki.

  Jak sprzedadzą halę w Szczecinie będzie można mówić o sukcesie

 14. Jak można się spóźnić 1,5h na ważenie? Dobrze, że na galę zdążył.

  To była mała halka na 1000 osób z hakiem, wiec nie przesadzajmy z tymi sukcesami.

  Byle PLMMA w Bieżuniu wykręca podobne wyniki.

  Jak sprzedadzą halę w Szczecinie będzie można mówić o sukcesie

  Po takiej gali nie widzę problemu z zapełnieniem Szczecina.

 15. Jeśli chodzi o tą płynność gali to w sumie dla mnie całkiem w porządku to szło, jedna reklama i krótki blok reklamowy na zmianę, w KSW zwykle są dwie walki i jeden dłuższy blok, ciężko powiedzieć co jest bardziej irytujące ale te kilka minut reklamy oddzielające każdą walkę mnie osobiście nie przeszkadzało.

  I nie dziwię się tym wywiadom "o niczym" przy tak krótkich walkach, musieli rozciągać jak się dało.

  @F. Georgiew Fakt, promocją są daleko za KSW, chociażby te kilka bardziej rozpoznawalnych nazwisk jakie ma FEN KSW potrafiłoby o niebo lepiej sprzedać.

 16. @vincent w tym rzecz.

  te przerywniki byly spowodowane krotkimi walkami, w UFC normalnie wala reklamy, to juz wole wywiady o niczym

  Dziwnym trafem poprzednia gala przeciągnęła się do poźna w nocy 😉

 17. Kamery nawalily. W walce Alberta Odzimkowskiego nie bylo widac po jakim ciosie zaliczyl knockdown, bo realizatorzy sie nie spisali.

 18. 1,5 godziny spoznienia na wazenie ? No bez jaj ,ciekawe czy to pod wplywem Mauricza czy sam Pawel mial taka inicjatywe . Powinien za to Jozwiak ostro po kieszeni walnac Pawla.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.