https://www.youtube.com/watch?v=COx1du5_DNEhttps://www.youtube.com/watch?v=COx1du5_DNE

Wojciech Janusz na gali FEN 12: Feel the Force nie sprostał wyzwaniu i uległ po trzech rundach Michałowi Oleksiejczukowi.

14 KOMENTARZE

  1. Problem z naszymi sportowcami jest zawsze ten sam, w studio/wywiadach/po meczu/po walce są mędrcami i wszystko co mówią wydaje się takie proste i oczywiste, ale gdy przychodzi do walki/meczu zachowują się jakby nie mieli pomysłu co mają robić

  2. cruor

    – Jujitsinho zaskoczył nas swoim gameplanem, myśleliśmy, że bd chciał walczyć w stójce;

    Zaczęło się! @cruor prawie trafiłeś :mamed:

  3. Taaa, bo Oleksiejczuk ma dusze średniowiecznego rycerza i zawsze pozwala wykorzystać najmocniejsze strony swoim przeciwnikom.:DC:

  4. Zawiódł game plan… Kuleczka przegrał bo nastawiony był na obalanie a sam był obalany. Zabrakło planu B na walkę i stójki na tyle silnej aby rywal uciekał przed nią w parter.

  5. Chyba coś niedobrego dzieje się u Berserkerów. W sumie poza Tomkiem Narkunem, który jest stosunkowo młody, nie ma nawet jednego zawodnika który ostatnio prezentuje poziom dzięki któremu mógłby dorównać wynikom starej gwardii Berserkerów (mam tu na myśli Materlę, Sztangę, Irokeza, czy nawet Moksa). Wyraźny spadek formy w Szczecinie ostatnio i tego się nie da ukryć…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.