FEN 10: Rafał Błachuta nie do końca zgadza się z werdyktem sędziów

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

17 KOMENTARZE

 1. Mateusz Smoter

  [​IMG]

  Ale też trochę zakola się powiększyły. Ponoć od nadmiar testosteronu wypadają włosy, ale jako, że się nie znam, to po prostu stwierdzę, że…..

  Spoiler
 2. Błachuta chyba przegrał wszystkie rundy, więc nie wiem z czym on się nie zgadza. Teraz to już mu zostało tylko walczyć w PLMMA..

 3. Nie do końca zgadza się z werdyktem ?. A co powiedzieć ma Hunanyan z walki wieczoru ? Wygrał został oszukany… Ta cała szopka FEN to jakiś kabaret , odklejające się reklamy na macie o_O.                                                                Nie pozdrawiam

 4. Nie przepadam za chłopakiem. Szczerze mówiąc po jego odejściu z KSW uważałem, że K&L robią mimo wszystko błąd, okazuje się jednak że postąpili słusznie. Styl walki Rafał wgl nie przypada mi do gustu, on też jest jakiś taki nijaki… Jedno jest pewne, z kim by nie miał być zestawiony to na walkę z jego udziałem zdecydowanie NIE czekam 😉 FEN raczej też do skorzystania z jego usług w najbliższym czasie chętne być nie powinno i może to i dobrze.

 5. dewutrn

  FEN raczej też do skorzystania z jego usług w najbliższym czasie chętne być nie powinno i może to i dobrze

  Wydaje mi się, że walka z Kiełkiem ma sens. Choć ostatnie zestawienia zaproponowane właśnie tej dwójce są kolejnym dowodem na to, że matchmakerzy FEN nie stawiają na sens.

 6. Może jak walkę zobaczy w Tv to się zgodzi z werdyktem, dobrzze ktoś tu napisał, Biszczak walkę przegrał w najlepszym dla niego wypadku remis choć i to było by już nie zasłużone.
  Ogólnie wydaje mi się, że ta prezesina FENu to musi dostać od kogoś pindola bo go kurwa ponosi.Pozer przed kamerami, skacze, piątki przybija, jeszcze fikołki niech na macie robi…. ogólnie mówi tak jak by od wczoraj miał nową szczękę w ryju.

 7. Ten koleś co zadaje pytania to jakiś kompletny amator, widać tremę. Sorry ale poważny portal powinie takich najpierw w piwnicy przetrenować na fantomie :boystop:

 8. Masu

  Ten koleś co zadaje pytania to jakiś kompletny amator, widać tremę. Sorry ale poważny portal powinie takich najpierw w piwnicy przetrenować na fantomie

  Spoiler
 9. Rafal studiuje , pracuje I cwiczy ,  ogrmony szacunek !!!!!Tacy ludzie zawsze osiagaja swoje cele , powodzenia !!!!!

 10. hahahah nagłówek rozjebał system 🙂 wszystkie rundy w pizde no aleee …… hahahah

 11. 2 rundy dla jego przeciwnika a trzecią rundę można uznać dla niego chłopak ma zbyt duże ego aby dostrzec jak mocno przegrał walkę moim zdaniem , ja chciałbym zobaczyć  rewanż

 12. grzejnik78

  Rafal studiuje , pracuje I cwiczy , ogrmony szacunek !!!!!
  Tacy ludzie zawsze osiagaja swoje cele , powodzenia !!!!!

  Jednak niezwykle rzadko, jesli nie nigdy, udaje sie im to osiagnac na wszystkich polach. Romantyczne czasy zawodnikow skutecznie laczacych prace zawodowa i edukacje ze startami na wysokim poziomie powoli, acz nieuchronnie, odchodza do lamusa. To naturalna konsekwencja rozwoju tej dyscypliny sportu. Rafalowi zycze oczywiscie wielu sukcesow i zrealizowania jak najwiekszej liczby stawianych sobie celow.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.