heleno

Delson Heleno (MMA 25-7) tuż po ważeniu w wywiadzie dla MMARocks.pl. Brazylijczyk opowiada o nagłym zatrudnieniu i współpracy z PROMMAC, oczekiwaniach wobec swego przeciwnika, a także kontaktach z fanami.

[youtube id=”ksSO8n8BbTg” width=”620″ height=”360″]

7 KOMENTARZE

 1. Delson wygląda jak Jacare. Tłumacz lepiej gada po portugalsku od zawodnika 😀

 2. Nie wiem Logan, może tylko mnie to bodzi w oczy, ale odnoszę wrażenie, że trochę nie tak postępujesz z mikrofonem. Zadajesz pytanie OK, ale potem myślę, że lepiej przybliżyć majka do tłumacza, potem do zawodnika, potem znów do tłumacza, a nie tak trzymać go pomiędzy jednym a drugim. Taka drobna uwaga. No offence.

 3. Logan, wstyd, powinieneś ten wywiad prowadzić sam z Heleno, w całości po porugalsku! Laughing

  @gojilla, mi akurat ta sprawa z mikrofonem nie przeszkadza. Wiadomo, że można robić to tak jak napisałeś, czyli na wzór np. Rogana, który podstawia majka osobno tłumaczowi, pote zawodnikowi, ale można też i tak (przynajmniej według mnie, nie ma w tym nic złego). Inna sprawa, jakby mikrofon był do dupy i nie byłoby nic słychać, ale jak słychać jest wszystko, to nie widze problemu.

  Logan, dobrze się spisujesz, pozdro! 😉

 4. Fajnie, że są brazylijczycy na gali 🙂 Nie wiecie czy undercard będzie gdzieś można obejrzeć?

 5. Wszyscy się bali że będzie wygladał słabo fizycznie tzn że jak zawodnik z półśredniej a wygląda bardzo dobrze i mam nadzieje że nie padnie w 1 rundzie.

 6. Logan Ty jesteś z Krakowa?

  Fajny wywiad, choć szczerze mówiąc, można by wyciąć albo skrócić gadanie po portugalsku – nie wiem jak Wy, ale jakoś nie trawię tego języka – brzmi dla mnie jak zwieśniaczona mieszanka włoskiego z hiszpańskim, z domieszką arabskiego hehehe. Zwłaszcza brazylijska wersja jest dla mnie niestrawna

 7. Nie jestem z Krakowa ale często bywam. Zrozum Maras ale nie ma czasu na wycinanie materiału gdy ważniejsze jest to, żeby ukazał się szybciej. Takie realia.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.