„Ambro” w rozmowie z MMARocks o różnicach między organizacjami. Rozwodzi się nad przyszłością Fame MMA oraz zacieraniu się różnic między walczącymi na Fame oraz na ACA. Zawodnik występował na Fame MMA gdzie walczył z Dawidem Ozdobą.

21 KOMENTARZE

 1. fajne podróbki prosto z bazarku

  Podobno zawodnicy Fame zarabiają po pół miliona złotych, więc prędzej to Ty będziesz miał podróbki niż on.

 2. Podobno zawodnicy Fame zarabiają po pół miliona złotych, więc prędzej to Ty będziesz miał podróbki niż on.

  go nawet producent ciuchów wyśmiał za podróbki

 3. Podobno zawodnicy Fame zarabiają po pół miliona złotych, więc prędzej to Ty będziesz miał podróbki niż on.

  Już go wyjaśnili z tymi podrobami, faktycznie chodzi w koszulkach, które nigdy nie były produkowane.

 4. faktycznie chodzi w koszulkach, które nigdy nie były produkowane.

  To się nazywa "seria limitowa", "ręczna robota", "produkt na zamówienie" dla ludzi zarabiających miliony jak Ambro, a nie jakieś kurwa masowe gówno  po 200€ dla plebsu!

 5. Tak mnie zastanowiło po zobaczeniu tytułu co taki kmiot może mieć ciekawego do powiedzenia, przesłuchałem i już wiem, że nic. Bardziej interesująco by było gdyby go zapytać skąd te wprasowanki na bluzę wytrzasnął.

 6. Podobno zawodnicy Fame zarabiają po pół miliona złotych, więc prędzej to Ty będziesz miał podróbki niż on.

  I co z tego że stać skoro przyzwyczajenia do noszenia podrób zostają. Nie jedna gwiazdka z yt i insta na grupach streatwearowych wpadała na noszeniu lewizny mimo że na oryginał było ich spokojnie stać.

 7. I co z tego że stać skoro przyzwyczajenia do noszenia podrób zostają. Nie jedna gwiazdka z yt i insta na grupach streatwearowych wpadała na noszeniu lewizny mimo że na oryginał było ich spokojnie stać.

  mu się ubzdurało, że jakimś fajterem kozakiem influancerem jest, a jest leszczem wiekszym niz Najman

 8. polaki to wybitne buraki w świecie mody

  gruby z podrobami na fb 100 tysiecy ludzi, olx miliony ogloszen, allegro cale zawalone

  Polacy kochaja podrobki, ale takie typowo wiesniackie z wielkim logo

 9. dresiarstwo rządzi internetem. normalni ludzie zajmują swój czas na czymś wartościowym, czytają książki itd, a patologia hula na you tubach i panoszy się w wiejskich ciuchach z logiem i na drukami. Jak bym miał chodzic w czymś takim to wolał bym nago wywiady robić. Te czapeczki i wieśniackie ciuchy z napisami, gorzej jak dzieci z podstawówki

 10. dresiarstwo rządzi internetem. normalni ludzie zajmują swój czas na czymś wartościowym, czytają książki itd, a patologia hula na you tubach i panoszy się w wiejskich ciuchach z logiem i na drukami. Jak bym miał chodzic w tym takim to wolał bym nago wywiady robić. Te czapeczki i wieśniackie ciuchy z napisami, gorzej jak dzieci z podstawówki

  to debil jest, podobnie jak ten Kryha, idealnie sie dobrali

  do teamu WCA tez pasuja

 11. Nowe pokolenie patusów nie żyje juz TVN enem jak ich starzy i M jak miłość gdyż wybrali jeszcze niższy intelektualnie kontent z you tube. Z przykrością sie och ogląda. Kiedyś MMA dla mnie miało posmak czegoś z klasą. Ale to też się zjebało. Dlatego szanuje takie klasyki jak JJ na tle Izziego kltóry jest jakby odpowiedzią na dzisiejsze gusta młodzieży, wykreowane medialnie . Prawdziwe osobowości odchodzą do lamusa. Mija ich era. A ja narzekam jak starzec na nowe czasy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.