TRANSMISJA GALI GROMDA tutaj

GROMDA to polska odpowiedź na najnowsze trendy we współczesnych sportach walki, która narodziła się w głowach Mariusza Grabowskiego (TYMEX Boxing Promotion) i Mateusza Borka (MB Promotions). Obaj od lat działają jako promotorzy i organizatorzy gal boksu zawodowego, ale dopiero za sprawą GROMDY mogą zmienić zasady gry na własnych warunkach.

Wojownicy wyjdą do dużo mniejszego niż zazwyczaj ringu (o wymiarach 4 x 4 m), który będzie premiował ofensywny styl mocno bijących puncherów. Nie będzie zapasów w parterze ani prób wypchnięcia kogoś poza arenę. Gwarantujemy – podczas GROMDY walki będą się kończyły tylko nokautem.

2 KOMENTARZE

  1. Ooo to Borek jest organizatorem. Zastanawiałem się czy wykupić PPV ale teraz to kupię, bo raczej maniany Mati nie odwali. Dodatkowo widzę, że będzie transmitowane przez tego dostawce co FAME, więc powinno hulać.

  2. Ooo to Borek jest organizatorem. Zastanawiałem się czy wykupić PPV ale teraz to kupię, bo raczej maniany Mati nie odwali. Dodatkowo widzę, że będzie transmitowane przez tego dostawce co FAME, więc powinno hulać.

    Gale boksu zawodowego robi dobre, jednak tutaj skład turnieju pachnie trochę walkami na jeden strzał.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.