(fot. Piotr Pędziszewski/Mmarocks.pl) Robert Drysdale w wywiadzie dla Mmarocks.pl opowiada o europejskim tournée i pobycie w Polsce, poziomie naszego Bjj, czołowych zawodnikach oraz obszernie o zmianach w światowym BJJ, organizacji Metamoris i problemach z zasadami w jiu-jitsu.

19 KOMENTARZE

 1. Pytanie na szybciocha: ten obóz (a tym samym wywiad) odbył się przed wypłynięciem informacji o drugiej wpadce dopingowej Roberta? Bo jeśli nie to szkoda takiego kąska dziennikarskiego.

 2. Ciekawy wywiad 🙂

  O zasadach Metamoris właśnie się stąd dowiedziałem i mnie rozwaliło jeśli tyczy to BJJ czy nawet grapplingu.

  PS:Nie wygląda Drysdale na kogoś z nadwyżką testosteronu 😉

 3. Pytanie na szybciocha: ten obóz (a tym samym wywiad) odbył się przed wypłynięciem informacji o drugiej wpadce dopingowej Roberta?

  Wywiad był wcześniej

 4. Ale Piotrek widzę taki uwydatniony kabel w karabinie, że chyba jednak były próbki odżywek od Roberta grane.

 5. Ja ci dam te sterydy i masz sie dostać do UFC i klepnąć pare kilo medali z BJJ. Zrobiłbyś ? Nie byłbyś w stanie.

 6. A co ciekawego powiedział poza kamerą?:)

  Edit:

  Ale faktycznie jakieś żelastwo jest chyba przerzucane u Ciebie Piotrek;)
  Talga Vassternich!

 7. Hehe "Ja ci dam te sterydy i masz sie dostać do UFC i klepnąć pare kilo medali z BJJ. Zrobiłbyś ? Nie byłbyś w stanie." 🙂

  A zrób to bez tych sterydów, wtedy zdobędziesz większy szacunek 😉

  Co Wy się dziwicie, że chłopakowi żyłkę widać? Serio? Na mnie to układu krwionośnego się można uczyć, ale żeby kogoś tu dziwiły takie szczegóły to szok 😀

 8. “F–king Drysdale, he can kiss my ass,” Bisping said. “I’ve never met the guy, he could be the nicest guy in the world, but what I see is a guy who failed his f–king test, then was on TRT, then said, ‘Oh, I don’t need TRT.’ He came off it and there you go, that’s my f–king problem with TRT right from the get-go. You either need TRT or you don’t. You can’t get a doctor to prescribe it and say, ‘Oh, I don’t need it and I’ll come off it.’ You’re a cheat, and now he failed his IQ test. Not only is he a steroid cheat, but he’s f–king stupid.”

  Michael Bisping  Laughing

 9. Szkoda kariery Roberta w UFC, wydaje się być rozsadnym czlowiekiem z glowa na karku i dlatego taka wpadka dziwi jeszcze bardziej.

 10. Dziwnie się ogląda mając przed oczyma wpadkę z ostatnich dni 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.