Bartosz Fabiński przy okazji wizyty na gali Slugfest 3 odpowiedział na kilka pytań naszej redakcji. Postanowiliśmy skorzystać z okazji, która nadarzyła się w związku z podpisaniem przez zawodników S4 kontraktów z UFC, i przybliżyć ich sylwetki dla większego grona fanów.

10 KOMENTARZE

 1. War Bartosz! Dobry gameplan, dobra postawa i może nawet szansa na bonus jeśli UFC się zaskoczy, że wzięli gościa na zastępstwo, a pokazał się jak ktoś kto powinien być już jakiś czas u nich 🙂

 2. Czemu na każdej podstronie jest reklama xcage7, jak już dawno po? Za 3 tygodnie UFC Kraków, a Wy tu ciągle jakiegoś "gwiazdora" MTV promujecie.

 3. jp78

  Czemu na każdej podstronie jest reklama xcage7, jak już dawno po? Za 3 tygodnie UFC Kraków, a Wy tu ciągle jakiegoś "gwiazdora" MTV promujecie.

  Panie, ja widziałem nawet reklamę KSW 30… 🙂

 4. Bartek jest młodym wilkiem głodnym sukcesu, to dla niego ogromna szansa i tutaj upatruję źródła mega motywacji, która mam nadzieję przełoży się na walkę.
  Długofalowo jednak pobyt Bartka w MW jest nierozsądny, skoro może robić WW bez problemu

 5. Nilg

  Długofalowo jednak pobyt Bartka w MW jest nierozsądny, skoro może robić WW bez problemu

  Jak najbardziej. W średnie może odstawać fizycznie.

 6. baju

  kolejna osoba mówi u ef ce… dlaczego!? :v

  A dlaczego zagraniczni i Kasta mówią KejEsDablju, a nie Ka Es Wu? Wielu ludzi literuje jednak we własnym języku 😉 Tak jak HaBeO, a nie EjdżBiOł i EnHaEl, a nie EnEjdżEl. Nie mów, że to Cię tak razi, jest tyle problemów na codzień w życiu ;-D

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.