Kurczewski

(Fot. Michał Biel / MMARocks.pl) Laureat Heraklesa za Nokaut roku 2013 Bartłomiej Kurczewski w rozmowie z MMARocks.pl podczas gali rozdania nagród dla najlepszych w polskim MMA, która odbyła się 28 marca w klubie Spiż w Katowicach.

10 KOMENTARZE

  1. Mimo wszystko taka nagroda też w światku MMA powinna dowartościować nazwisko "Kury" 🙂 Na tyle by zbyt długo nie czekał na propozycje… Gratulację wygranej, bo sam głosowałem na Bogusia, ale oczywiście pięknie ten nokaut również wyszedł Bartkowi. Powodzenia!

  2. Tak naprawdę to każdy nokaut zasługiwał na tę nagrodę, bardzo ciężko było wybrać. Szacunek ogromny dla Bartka bo zrobił coś co przekonało kapitułę do oddania na niego głosu. Wygrał, mimo, że miał naprawdę mocną konkurencję, dlatego za to jeszcze większe uznanie!

  3. Dla mnie było dwóch kandydatów, Held i Kurczewski. To kolano było piękne, nie ma co dyskutować. Bartkowi ta nagroda bardziej się przyda, mam nadzieję, że stanie zauważony i będzie dostawał więcej propozycji.

  4. Jak dla mnie kolano jak kolano. Bardziej zaskakujacy byl nokaut Bienkowskiego, nie ujmujac nic Kurczewskiemu, mam nadzieje ze nogroda rozkreci jego kariere

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.