PPP_1587

Przegrany z walki wieczoru Andrzej Wroński w rozmowie z Pawłem Kowalikiem ze Przeglądu Sportowego:

Paweł Kowalik: Dlaczego od razu nie skorzystał pan ze swoich zapasów, by przenieść walkę na ziemię?

Andrzej Wroński: Zabrakło rutyny. Stres był ogromny, bo była to moja pierwsza walka, czasu na przygotowania było bardzo mało. Pół roku to jest zdecydowanie za mało. Paweł trenuje MMA już kilka lat i to było widać.

Nie żałuje pan, że zgodził się na MMA lub tego, że w debiucie zmierzył się z rywalem pokroju Pawła Nastuli?

Nie. Cieszę się, że to był właśnie Paweł, który był wymagającym przeciwnikiem. Jak się zaczyna od walki z najlepszymi, to potem powinno być już tylko łatwiej. Nie żałuję tego, że zgodziłem się na walkę w MMA. To dla mnie coś nowego, ciekawe doświadczenie. Żałuję jedynie, że ta walka trwała tak krótko, bo miałem nadzieję, że potrwa znacznie dłużej. Paweł to bardzo dobry zawodnik i zareagował na moją postawę na początku walki. Dostałem mocny cios, który zadecydował o tym, że ten pojedynek zakończył się tak, a nie inaczej.

Co dalej z Andrzejem Wrońskim pod kątem MMA?

Na pewno będę jeszcze trenował nowe techniki, bo sprawia mi to przyjemność. Czy będę jeszcze walczył? Nie wiem. Teraz jest świeżo po walce i trudno mi powiedzieć. Muszę się nad tym zastanowić.

Zmieniło się coś w relacjach między wami?

Dalej jesteśmy kolegami. Rywalami byliśmy dziś tylko przez chwilę, a trzeba oddzielić walkę od życia codziennego. To była czysto sportowa walka.

78 KOMENTARZE

 1. wronski polataj narazie do zlomiarzy albo do tyszki na submission, postartuj w grapplingu, i wtedy mozna zaczac powazniej myslec o mma, dobrym przykladem jest radomski

 2. @Pawel

  Róznica pomiędzy Andruszko którego rekord  to 3 porażki,a

  a Nastulą na przetarcie w MMA  jest dość zasadnicza 

 3. Wróci czy nie, zależeć będzie od niego. Może który z Panów by sam się porwal na Nastka nawet przed rozpoczęciem przez niego treningów mma?

 4. Nastula nie jest już tym samym zawodnikiem co za czasów kiedy walczył w Pride. Świadczy o tym fakt z jakimi zawodnikami walczy. Zamiast dogadac się z KSW i walczyć z zawodnikami swojej klasy to walczy z zawodnikami kilkaset półek sportowych niżej. Jesli teraz dostanie przyzwoitego zawodnika cofnę swoje słowa, lecz narazie podtrzymuje swoje słowa że Nastula chce na zakonczenie kariery wyśrubowac sobie rekord MMA na plus, obijajac sobie kelnerów, którzy nie sa mu nawet w stanie zrobić krzywdy.

 5. Wroński według mnie nie ma psychiki do ego żeby walczyć w formule MMA.
  Jak oglądałem walkę i zobaczyłem jaki był wystraszony po wejściu na ring to byłem już pewien wyniku.
  Kaczka – to samo myśle.

 6. pietrrokov królu złoty jak ty możesz pisać o dwukrotnym mistrzu olimpijskim , że nie ma dobrej psychiki ? 🙂 trochę pokory

 7. thorq psychikę na pewno dobrą ma, ale fakt jest taki że wyszedł do walki przestraszony i wszyscy to widzieliśmy, łącznie z komentatorami gali, pośrednio powyżej sam też się do tego przyznał. Po pierwsze od lat już nie startuje, po drugie to całkiem inna dyscyplina, na pewno te czynniki i inne zrobiły swoje i spalił się jeszcze przed walką

 8. pietrrokov z tym brakiem psychiki u Wrońskiego to chyba przesada….

 9. E pitolicie, poczekamy zobaczymy. Nie ma co się wypowiadac przed czasem, był spięty, przegrał z Nastkiem i co z tego?

 10. Nic. Po prostu nie nadaje sie do mma w tym wieku z tymi umiejętnościami , które posiada – tyle 

 11. no i właśnie nic i o to chodzi z tym, że jego baza jest b. dobra… trzeba spojrzeć na to też trochę z innej strony… wiadomo, że ma swoje lata… wiadomo, że Radomski jest jeszcze starszy….Wiadomo, że Radomski nie walczył z tym z którym walczył Wroński….wiadomo mistrzem nie będzie, ale też i wiadomo, że umiejętności do pewnego poziomu w każdym wieku można podnieść…..Wiadomo, że walka obu mistrzów to była kicha i należy takie walki traktować owszem z poziomu wyczynu, ale jednak z większym jednak mimo wszystko przymrużeniem oka. 😉

 12. hohohoh so funny!

  NOT.

  precyzując:

  -zdjęcie zajebiste

  -temat idiotyczny

  Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś [strike]Mir [/strike]dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

 13. Zgadzam się z Pervertem, post ze zdjęciem można było podlinkować w odpowiednim dziale, a nie od razu osobny topic.

 14. Pervert, prawie całkowita zgoda. Zdjęcie nie jest zajebiste. Po raz n-ty zabawił się w przyklejanie głowy. To już było nudne 5 jego prac temu.

 15. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 16. Pervert : )

  Nie wiem jak mam to ocenić, z początku wydawało się to śmieszne, ale … Ciężko mi siebie określić .

 17. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 18. Zgadzam się z Pervertem i niech się nikt nie dziwi, jeśli ataki na kaczkę się powtarzają, bo – jak widać- chłopak nie wyciągnął zbyt wielu wniosków. A obrazek bardzo fajny i śmieszny, ale spokojnie wystarczył do "Tanio…".

 19. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 20. GLF ur right, na zmęczeniu wydawał się dość zabawny, drugie spojrzenie niestety już się nie obroniło, ale nie dało rady wyedytować tego "zajebiste". "Niezłe/zabawne" byłoby odpowiedniejsze (bez tego napisu na koszulce ofc)

  btw, jeśli sami użytkownicy nie będą dawać odporu śmieceniu na forum, to non stop będą się pokazywały tak idiotyczne tematy, albo jakieś inne testy…

 21. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 22. kaczka w ankiecie dał swój wiek i prawidłową odpowiedź 30-35. Jak ja mam to ocenić. Po zachowaniu na forum daje mu max 15

 23. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 24. Haha kaczy shejtowany. Teraz, juz sie nie pokazuje.

  @kaczka41 Możesz podesłać oryginalny obrazek (z murzyńską twarzą)? Spodobało mi się zdjęcie.

  Zapytam wprost, jestes prowokacja?

 25. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 26. @Shoocker Ależ skąd. Najnormalniej w świecie zdjęcie mi się podoba, ale wolałbym aby twarz była tak samo murzyńska jak ręce. Być może zapodam je na jakimś forum (nie na tym). Oczywiście zgadzam się z opinią że skóra byłaby lepszym miejscem na to zdjęcie, ale na to nie jestem w stanie nic poradzić.

 27. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 28. Ale macie kierwa problem 🙂 Z Papayem na czele.

  Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

 29. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 30. @kaczka41 Jeżeli nie chcesz podawać tutaj linku lub oryginału z murzyńską twarzą to prześlij prosze na priva:

  cezaryzwirko [małpka] gmail {kropeczka] com

 31. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 32. Spoko, nie będe wrzucał przerabianych fotek, bo jak widać się nie przyjęło. Szkoda – tyle w temacie. Narka

  Foch. Foch i chuj.

 33. Kaczka, powiedz mi po kiego wdajesz się w jakieś zbędne utarczki i osobiste wycieczki? Niby jesteś dorosły, niby ponad to, a zachowujesz się jak jakiś Mir dzieciak. Zdjęcie było wrzucić do skóry, a nie zaśmiecać forum w oczekiwaniu na propsy i tysiące śmiesznych emotek. (tak wiem, mam ciążowy nastrój)

  Dokladnie. Przez takie akcje Kaczka tylko sprawia, ze to co pisze Egzekutor ma sens.

  wole takie tematy Kaczki niż każdy inny Kokosa czy wspomnianego w temacie ;]

  To akurat usprawiedliwianie jednej zenady druga…

  ——–

  Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

 34. Gdy zaczalem czytac MMARocks, tudziez pisac pozniej na forum, to byla dyskusja o MMA i rozmaitych pierdolach, a teraz coraz wieksza czesc tematow/postow, to tresci o innych uzytkownikach/forum samym w sobie. Wot ewolucja.

  To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny..o ile redakcja nie zamknie/usunie

  @Pervert – Papay – marynarz – czyli Mr. GLF

  Ps. Foch i chuj – idę pić dalej

 35. To dział cohones – mogę zakładać temat o dupie Maryny

  nie cwaniaczku nie możesz. dopiero co mnie upominałeś, że od takiego gówna jest dział hyde park. no chyba, że z wiekiem zaczynają się jakieś problemy typu demencja…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.